• Odbierz prezent
Cena złota lada moment przełamie maksimum. Bitcoin w uśpieniu. Analiza indeksów, surowców, walut

Miniony tydzień przyniósł spore zamieszanie na rynkach finansowych. Duża grupa inwestorów oczekiwała kontynuacji przecen i ponownego budowania się 2- fali spadkowej. Takie plany na razie zostały przesunięte w czasie. Indeks strachu, jakim jest indeks VIX zaliczył silne wzrosty w połowie czerwca. To znak, że duża zmienność może jeszcze zawitać na giełdowych parkietach. 

Analiza indeksów, walut, surowców - start poniedziałek godzina 8:00

W poniedziałek o godzinie 8:00 na naszym YouTube'owym kanale przyjrzę się sytuacji walut, indeksów oraz surowców. Sprawdzimy czy na wykresach budują się ciekawe układy techniczne i czy jest szansa na mocniejsze wzrosty na rynku akcji. 

Analiza Bitcoina - start poniedziałek godzina 8:45

Po pierwszym analitycznym spotkaniu sprawdzimy jak wygląda sytuacja na najważniejszej kryptowalucie- Bitcoinie. Od 3 tygodni utrzymuje się w wąskiej tendencji bocznej, z której lada moment może dojść do wybicia. Start transmisji o godzinie 8:45. 


Dawid Augustyn

Redaktor naczelny FXMAG. Prezes zarządu InField Group, współtwórca projektu TradingDot. Od 2004 roku aktywny inwestor na rynkach finansowych. Propagator klasycznych metod inwestycyjnych, autor koncepcji Foolish Money. Transakcje i analizy Dawida możesz śledzić na TradingDot

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk