• Odbierz prezent
Cena uncji srebra. Notowania i analiza wykresu srebra
Z artykułu dowiesz się:

- ile kosztuje uncja srebra

- jak wygląda wykres srebrnego kruszcu 

Jeżeli wrześniowo-październikowe wzrosty były korektą, to impuls spadkowy następujący po niej, zostały chwilowo wyhamowane. Taki wniosek, można zbudować na postawie zachowanie ceny w żółtej strefie.

Wiadomości rynkowe z mBank

Koniec października przyniósł przełamanie wsparcie 23.20$ za uncję Srebra. Takiego scenariusza należało oczekiwać po przełamaniu wzrostowej linii trendu koloru niebieskiego. Reakcja popytu była dynamiczna, co w konsekwencji utworzyło duży dolny cień na świecy z 29 października.

Teraz widoczna jest próba zdyskontowania całych spadków po odbiciu od oporu 24.50$. Jest to najbliższe górne ograniczenie dla tego instrumentu.

Na poziomie 24.26$ utworzyli się linia będąca efektem 100% mierzenia kierunkowego ostatnich fal wzrostowych. Z geometrycznego punktu widzenia, jest to miejsce możliwego wyhamowania białych świec.

Wysokie wartości oscylatora stochastycznego potwierdzają ograniczoność wzrostów Silver w kolejnych interwałach H4. Wskaźnik relatywnej siły dotarł do czerwonej linii, będącej efektem serii niższych szczytów i dołków na tym metalu. Jeżeli RSI utrzyma się w jej ryzach, to powrót poniżej 23.20$ wydaje się być kwestia czasu.

Warto przypomnieć, że ciekawe wsparcie 19$ czeka na test, ale to wymaga analizy tygodniowego horyzontu czasu.

Analiza Srebra - 1


Paweł Śliwa

Ekspert w Departamencie Rynków Nieregulowanych Dom Maklerski mBanku. Od 2005 r. prowadzi i organizuje szkolenia. Rynkami finansowymi zajmuje się od 1998 r., specjalizując się w Analizie Technicznej - jako teoretyk i praktyk inwestuje swoje oszczędności. Uczestnik licznych szkoleń i kursów w tym z Robertem Minerem. Założyciel i prezes Stowarzyszenia Analityków Technicznych - współpracuje ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych (Wall Street, Profesjonalny Inwestor, Akademia Tworzenia Kapitału), Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego i uczelniami wyższymi. Prywatnie mąż, tata i pasjonat rynków finansowych oraz samochodów terenowych. mForex.pl

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk