• Odbierz prezent
Cena ropy szaleje, a złoto eksplodowało! "Jak inwestować na rynkach surowcowych w 2020 roku?" - webinar z Dorotą Sierakowską

20 kwietnia 2020 roku majowe kontrakty na ropę WTI osiągnęły wartość -40$. Ropa szaleje, a złoto pnie się w górę. O potencjale rynków surowców i związanych z nimi zagrożeniami opowie Dorota Sierakowska, autorka książki "Świat surowców" i ekspertka od rynków towarowych w Domu Maklerskim BOŚ. W środę (29.04.2020) o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar “Jak inwestować na rynkach surowcowych w 2020 roku?”, na którym zostaną poruszone następujące kwestie:

- Czym charakteryzują się rynki surowcowe?

- Jak dodawać surowce do portfela i które z nich wybierać?

- Na które surowce warto zwrócić uwagę w 2020 roku?

- Czy kupowanie złota to dobra strategia na czasy kryzysu?

- Co aktualnie się dzieje na rynku ropy i jak to wykorzystać?

- Jak dopasować instrumenty finansowe do swojego charakteru i możliwości?

Dorota Sierakowska - Finansistka i przedsiębiorca, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ, wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu TREND. Analityk Roku 2017 wg FxCuffs. Autorka książki „Świat surowców” – pierwszego w Polsce kompleksowego podręcznika dotyczącego inwestowania na rynkach towarowych, a także anglojęzycznej książki "Commodities Cheat Sheets". Ekspert rynków finansowych w mediach, a także wykładowca i szkoleniowiec w zakresie inwestowania na rynkach surowcowych. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Pasjonatka podróży i miłośniczka sportów wodnych, autorka bloga goodlifebydoris.com.

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Notowania: ZŁOTO

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GOLD/

maklerska.pl

Księgarnia profesjonalnego inwestora giełdowego. Analiza techniczna, analiza fundamentalna, psychologia inwestowania, zarządzanie ryzykiem i wiele innych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk