• Odbierz prezent
Jak Długo Potrwa Konsolidacja Na Ropie Naftowej?
Z artykułu dowiesz się:

Cena ropy ani drgnie. Jak długo może potrwać konsolidacja na ropie naftowej?

Wbrew wcześniejszym oczekiwaniom, rynek ropy naftowej utrzymuje się ponad strefą wsparcia 40,80 USD. Poziom ten był kilkukrotnie testowany przez sprzedających i za każdym razem to strona popytowa osiągała sukces.

Kluczowe mogło być poniedziałkowe naruszenie strefy wsparcia, gdzie rynek znalazł się poniżej zielonej bariery. Dynamicznie zrzucenie notowania spotkało się jednak z jeszcze silniejszym odreagowaniem i powrotem wyceny WTI ponad 41 dolarów za baryłkę.

Jak Długo Potrwa Konsolidacja Na Ropie Naftowej? - 1

WTI H1

Przy zachowaniu obecnej tendencji i tak dużym zaangażowaniu kupujących, rośnie prawdopodobieństwo lokalnych wzrostów. Kluczowym oporem jaki pozostaje aktualny jest poziom cenowy 42,5 USD. Znajduje się tam szczyt z ostatnich tygodni i zarazem najwyższa wycena ropy naftowej od połowy marca.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk