• Odbierz prezent
Cena Bitcoina robi coraz wyższe dołki. Kiedy koniec korekty?

Po dynamicznych tegorocznych wzrostach ceny Bitcoina, która osiągnęła poziom 35 000 PLN, rynek rozpoczął korektę spadkową. Spadki ceny dosięgnęły poziomu 28 000 PLN, ale na tym się zakończyło w bardzo szybkim czasie BTCPLN odrobił straty, a nawet przymierzał się do wybicia poziomu 31 000 PLN. Na razie na zamiarach się skończyło, gdyż cena wpadła w trend boczny i od początku czerwca znajduje się w trendzie bocznym.

 

Kiedy koniec korekty? - 1

Wykres ceny bitcoina w polskich złotych btc/pln na bitbay

Nie oznacza to oczywiście, że aktywność strony popytowej zmalała. Wręcz przeciwnie, z wykresu wynika, że byki starają się w dalszym ciągu wypchnąć cenę jeszcze wyżej, a każde spadki są ponownie podkupywane, cena bitcoina robi coraz wyższe dołki, czekając na sygnał do wybicia nowych, lokalnych szczytów.

Jakie poziomy warto obserwować, które z nich są najważniejsze w krótkim, a które w długim terminie oraz jaki scenariusz może realizować kurs bitcoina do polskiego złotego BTCPLN w najbliższych dniach, dowiecie się oglądając poniższą analizę video.

Zapraszam!

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk