• Odbierz prezent
Cena Bitcoina gwałtownie poszła w dół! Kontynuacja cyklu korekcyjnego. Nadal jest szansa na tegoroczne szczyty

Ostatnie podejście ceny Bitcoina pod poziom 50 000 PLN nie było dostatecznie atrakcyjnym bodźcem dla byków, by kontynuowały wzrosty.

 

Rynek gwałtownie zawrócił na południe,

a presja strony podażowej spowodowała ciąg dalszy spadków aż do poziomu 50% zniesienia Fibonacciego. Warto jednak zwrócić uwagę, że cena BTC/PLN znajduje się nadal w długoterminowym trendzie wzrostowym, a więc wszystkie korekty spadkowe są nadal traktowane jako wyłącznie lokalne korekty w trendzie wzrostowym i będą tak traktowane dopóty, dopóki trend wzrostowy definitywnie się nie zakończy.

Na razie nie ma żadnych oznak

zakończenia trendu wzrostowego i po wykonaniu przez rynek kompletnego cyklu korekcyjnego trend wzrostowy powinien zostać ponowiony, a ceny Bitcoina cały czas mają szansę na nowe maksyma.

Kontynuacja cyklu korekcyjnego - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o potencjalnych scenariuszach rynkowych na nadchodzący weekend, to zapraszamy do obejrzenia najnowszej analizy video dostępnej w linku poniżej.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk