• Odbierz prezent
Cena Bitcoina cały czas będzie wzrastać? - BTC w relacji do polskiego złotego na giełdzie BitBay

Rynek Bitcoina do złotego nadal wysyła pozytywne sygnały w kierunku wszystkich kryptoentuzjastów, nawet pomimo ostatniej lokalnej konsolidacji cenowej, przypominającej kształtem formację Trójkąta. Nie widać oznak zmiany trendu ze wzrostowego na spadkowy na żadnym interwale czasowym, wobec czego można śmiało założyć, że po chwilowej przerwie w ruchu wzrostowym, byki w końcu wyniosą kurs BTC/PLN ku nowym szczytom lokalnym, jak i długoterminowym.

Analiza techniczna Bitcoin - BTC/PLN na BitBay 09/08/2019 - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Na interwale H4 widoczna jest interesująca formacja cenowa:

z jednej strony może to być formacja Trójkąta, ale równie dobrze można oznaczyć ją jako formację cenową Chorągiewki. Ponieważ obie z tych formacji są z technicznego punktu widzenia formacjami kontynuacji trendu, to warto zapoznać się z najnowszą analizą weekendową, by poznać sposoby jej rozegrania przez uczestników rynku.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk