• Odbierz prezent
Cena Bitcoina - byki wybijają linię trendu spadkowego, szykuje się kontynuacja wzrostów?

Cena Bitcoina mogła zakończyć korektę spadkową na poziomie 36 305 PLN, gdyż w szybkim czasie byki dynamicznie wybiły linię trendu spadkowego (okolice 41 207 PLN) i kontynuowały wzrosty do poziomu 45 000 PLN.

Oznacza to poprawienie nastrojów wśród uczestników rynku, które lekko się pogorszyły po ostatnich korekcyjnych spadkach. Nadal dominującym trendem jest trend wzrostowy i nie widać oznak jego zakończenia. Tak jak poprzednio, korekcyjne spadki służą w dalszym ciągu do ponownego zakupu BTC po atrakcyjniejszej, bo obniżonej cenie.

Byki wybijają linię trendu spadkowego, szykuje się kontynuacja wzrostów? - 1

Rynek BTC/PLN anf bitbay.net

Na interwale krótkoterminowym, na przykład jednogodzinowym, do rozegrania przez uczestników rynku pozostają poziomy zniesienia Fibonacciego, z których to poziom 38% jest testowany jako pierwszy. Jak do tej pory, poziomy te służyły do krótkoterminowego zakupu Bitcoina, więc tym razem sytuacja będzie podobna.

Jeżeli chcesz znać więcej szczegółów dotyczących możliwych scenariuszy rynkowych na parze Bitcoin do złotego (BTC/PLN) na nadchodzący weekend, to zapraszamy do obejrzenia pełnej analizy, która dostępna jest w linku poniżej.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk