• Odbierz prezent
CCC sklep

21 października poinformowano, że spółka obuwnicza CCC otworzyła nowy sklep za granicą. Znajduje się on w Słowenii. W najbliższym czasie spółka planuje otwarcie kolejnych sklepów w tym kraju. Wzrasta powierzchnia handlowa i sprzedaż CCC w Słowenii.

 

21 października poinformowano, że spółka obuwnicza CCC otworzyła kolejny sklep za granicą. Jest to sklep w słoweńskim Mariborze. Dodano, że nowy sklep ma powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych. Poinformowano, że jest to pierwsza placówka firmy w formacie premium na rynku słoweńskim. Grupa CCC jest obecna na rynku w tym kraju już od 6 lat. Spółka poinformowała, że pod koniec 2019 r. powierzchnia sprzedażowa CCC w Słowenii wyniesie około 14 tys. metrów kwadratowych.

Poinformowano także, że kolejnych tygodniach CCC planuje jeszcze otworzyć trzy nowe sklepy w Słowenii.

Na koniec czerwca 2019 r. sieć CCC w Słowenii liczyła 15 sklepów o łącznej powierzchni 10,9 tys. metrów kw.  W drugim kwartale 2019 r. sprzedaż CCC w Słowenii wyniosła 14,9 mln zł, co stanowi wzrost o 10% rok do roku.

Na koniec poniedziałkowej sesji na GPW kurs akcji CCC wyniósł 125,20 zł, co stanowi spadek o 2,95%.

Czytaj także: CCC z wynikami finansowymi za I półrocze 2019 r.

3 września spółka CCC przedstawiła wyniki finansowe za I półrocze 2019 r. Przychody spółki wzrosły, co jednak nie przełożyło się na wysokość zysku. W swych wynikach spółka uwzględniła rezerwę na podatek związaną z nieostateczną decyzją organu podatkowego.   3 września w godzinach wieczornych spółk.. Czytaj
CCC z wynikami finansowymi za I półrocze 2019 r.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk