• Odbierz prezent
CCC Cyfrowy Polsat Dino mBank Alior Bank PKO BP Pekao KGHM Orange

Wtorkową sesję na GPW indeks WIG20 zakończył na minusie, tracąc 0,32%. Na koniec sesji wartość indeksu największych spółek wyniosła 2190,58 pkt. Spośród warszawskich blue chipów 9 walorów zakończyło dzień na plusie, a pozostałych 11 po czerwonej stronie rynku.

Na dzisiejszej sesji liderem spadków okazała się spółka obuwnicza CCC. Na koniec sesji za akcje CCC płacono 110,60 zł, co stanowi spadek o 3,41%. Spółka zakończyła notowania na swym dzisiejszym minimum. Jest to niemal najniższy poziom w tym roku. Pod koniec października najniższa cena akcji spółki wyniosła 110,40 zł.

FXMAG akcje ccc liderem spadków. cyfrowy polsat i dino w dół. mbank i alior bank na minusie. pko bp, pekao i kghm też na czerwono. orange po zielonej stronie rynku ccc kurs ccc cyfrowy polsat dino polska mbank akcje mbank alior bank akcje alior bank pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao kghm akcje kghm orange orange polska gpw wig20 1

 

Na sporym minusie znalazł się dzisiaj bank PKO BP, tracąc 2,06%. Na koniec sesji za akcje banku inwestorzy płacili 37,95 zł. W trakcie sesji najmniej za akcje PKO BP płacono 37,80 zł. Drugi największy bank Pekao zakończył dzień na minusie o 0,81%. Na zamknięciu cena akcji Pekao wyniosła 103,85 zł.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji mBanku spadł o 1,75%. W końcówce notowań za akcje banku płacono 381,20 zł. W trakcie sesji za akcje mBanku inwestorzy najmniej płacili 378,60 zł.

Po czerwonej stronie rynku znalazły się też pozostałe duże banki. Santander Bank Polska zakończył sesję spadkiem o 1,14%. Alior Bank stracił natomiast 0,53%.

Spółka Dino Polska zakończyła dzisiaj sesję na czerwono. W końcówce notowań za akcje spółki płacono 132 zł, co stanowi spadek o 1,64%. W trakcie sesji za akcje Dino inwestorzy najmniej płacili 131,60 zł. Kurs akcji spółki zbliżył się do sierpniowego minimum.

FXMAG akcje ccc liderem spadków. cyfrowy polsat i dino w dół. mbank i alior bank na minusie. pko bp, pekao i kghm też na czerwono. orange po zielonej stronie rynku ccc kurs ccc cyfrowy polsat dino polska mbank akcje mbank alior bank akcje alior bank pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao kghm akcje kghm orange orange polska gpw wig20 2

 

KGHM zakończył dzień na niewielkim minusie, tracąc 0,46%. Na koniec sesji cena akcji spółki wyniosła 91,82 zł.

Dzisiejszą sesję spółka Cyfrowy Polsat zakończyła spadkiem o 0,92%. Na zamknięciu cena akcji spółki wyniosła 27,92 zł. Orange natomiast zakończyła sesję po zielonej stronie rynku, zyskując 0,99%. Na koniec notowań za akcje Orange inwestorzy płacili 6,63 zł. Na plusie znalazł się też Play, który zakończył dzień na plusie o 0,43%.

Wśród warszawskich blue chipów liderem wzrostów okazała się JSW. Na zamknięciu cena akcji spółki wyniosła 21 zł, co stanowi wzrost o 3,86%.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk