• Odbierz prezent
CCC i Play na plusie. Cyfrowy Polsat i Orange po czerwonej stronie rynku. Dino mocno traci. mBank w górę! PKO BP i Pekao też zyskują

Środową sesję na GPW indeks WIG20 zakończył na minusie, tracąc 0,57%. Na koniec notowań wartość indeksu największych spółek wyniosła 2194,58 pkt. Wśród spółek należących do indeksu WIG20, 7 walorów zakończyło sesję na plusie, a pozostałych 13 po czerwonej stronie rynku.

Największy polski bank PKO BP zakończył sesję na niewielkim plusie, zyskując 0,29% Na zamknięciu cena akcji PKO BP wyniosła 37,83 zł. Na lekkim plusie zakończył notowania także drugi największy bank Pekao. Na koniec sesji za akcje Pekao inwestorzy płacili 104 zł, co stanowi wzrost o 0,39%.

Dzisiejsza sesja był udana dla mBanku, którego kurs akcji wzrósł o 1,47%.  Na zamknięciu cena akcji banku wyniosła 387 zł, co stanowi dzisiejsze maksimum.

Po zielonej stronie rynku znalazł się także CD Projekt, zyskując 0,56%. W końcówce notowań za akcje spółki inwestorzy płacili 267 zł.

Spółka obuwnicza CCC też zakończyła sesję na plusie. Na zamknięciu cena akcji spółki wyniosła 113,50 zł, co stanowi wzrost o 0,44%.

Po zielonej stronie rynku znalazł się także Play, zyskując 0,13%. Na koniec sesji za akcje Play płacono 31,90 zł. Spółka telekomunikacyjna Orange natomiast zakończyła sesję na minusie, tracąc 1,05%. Cyfrowy Polsat też znalazł się po czerwonej stronie rynku. Na zamknięciu cena akcji spółki wyniosła 28,50 zł, co stanowi spadek o 0,70%.

Wśród warszawskich blue chipów na największym minusie zakończyła dzisiejszą sesję spółka Dino Polska, tracąc 4,17%. Na zamknięciu cena akcji spółki wyniosła 135,60 zł. Na ten moment kurs akcji Dino wydaje się zmierzać ku sierpniowemu minimum w okolicach 130 zł.

FXMAG akcje ccc i play na plusie. cyfrowy polsat i orange po czerwonej stronie rynku. dino mocno traci. mbank w górę! pko bp i pekao też zyskują play ccc akcje play kurs ccc cyfrowy polsat dino polska mbank akcje mbank orange orange polska pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao gpw wig20 indeks wig20 1

 

Jeśli myślisz nad rozpoczęciem swojej przygody z giełdą, koniecznie zapoznaj się z naszym kursem analizy technicznej! Jeden z nich znajdziesz tutaj:


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk