• Odbierz prezent
CCC Cyfrowy Polsat Orange mBank Alior Bank BOŚ Santander ING po zielonej stronie rynku

Wtorkową sesję na GPW większość spółek zakończyła po czerwonej stronie rynku. Indeks WIG20 spadł dzisiaj o 1,53%. Indeks szerokiego rynku WIG stracił 1,19%.

Dzisiejsza sesja nie sprzyjała spółkom z sektora bankowego. Największy polski bank PKO BP zakończył sesję na minusie o 0,83% Na  zamknięciu cena akcji banku wyniosła 35,70 zł. Kurs akcji drugiego największego banku Pekao spadł dzisiaj o 3,01%. Na koniec sesji za akcje Pekao płacono 96,80 zł, co stanowiło dzisiejsze minimum. Jest to druga z rzędu sesja dla tego banku, zakończona mocnym spadkiem.

FXMAG akcje ccc coraz niżej. cyfrowy polsat i orange mocno w dół. mbank, alior bank, pko bp i boś też na czerwono. santander i ing po zielonej stronie rynku ccc kurs ccc cyfrowy polsat mbank akcje mbank pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao orange orange polska ing ing bsk ing bank boś alior bank akcje alior bank santander santander bank polska gpw 1

 

Alior Bank też zakończył dzień na mocnym minusie, tracąc 3,26%. W końcówce notowań za akcje banku płacono 28,46 zł.

Kurs akcji mBanku spadł dzisiaj o 1,1%. Na zamknięciu cena akcji mBanku wyniosła 358 zł.

Spółki z grupy Leszka Czarneckiego też zakończyły sesję po czerwonej stronie rynku. Idea Bank stracił 1,17%. Getin Holding zakończył natomiast dzień spadkiem o 3,61%.

BOŚ znalazł się na niewielkim minusie, tracąc 0,58%. Bank Handlowy natomiast stracił symboliczne 0,19%.

Wśród spółek należących do sektora bankowego, jedynie trzy walory zakończyły dzień po zielonej stronie rynku. Santander Bank Polska zyskał 0,71%. Na koniec sesji za akcje banku płacono 283,80 zł. BNP Paribas zakończył dzień na plusie o 0,65%. ING zyskał natomiast 0,64%.

Po wczorajszej udanej sesji dla spółek z branży telekomunikacyjnej, dzisiaj w tym sektorze nastąpiły duże spadki. Na największym minusie zakończył sesję Cyfrowy Polsat, tracąc 4,15%. Na koniec sesji za akcje spółki płacono 26,36 zł, co stanowiło dzisiejsze minimum. Play zakończył dzień spadkiem o 3,82%. Na zamknięciu cena akcji spółki wyniosła 31,74 zł. W trakcie sesji za akcje Play najmniej płacono 31,60 zł. Spółka Orange straciła dzisiaj 2,11%. Na koniec notowań za akcje spółki inwestorzy płacili 6,50 zł. Najniższa cena akcji Orange wyniosła dzisiaj 6,40 zł. Netia zakończyła dzień na minusie o 1,53%. W końcówce notowań za akcje spółki płacono 4,51 zł.

Spółka obuwnicza CCC zakończyła dzień spadkiem o 1,69%. Na zamknięciu cena akcji spółki wyniosła 103,50 zł, wyznaczając kolejne roczne minimum.

FXMAG akcje ccc coraz niżej. cyfrowy polsat i orange mocno w dół. mbank, alior bank, pko bp i boś też na czerwono. santander i ing po zielonej stronie rynku ccc kurs ccc cyfrowy polsat mbank akcje mbank pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao orange orange polska ing ing bsk ing bank boś alior bank akcje alior bank santander santander bank polska gpw 2

 

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z giełdą, koniecznie zapoznaj się z naszymi kursami analizy technicznej! Jeden z nich znajdziesz tutaj:

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk