• Odbierz prezent
Byki na Bitcoinie szykują się do ponowienia ruchu wzrostowego!

Po ustanowieniu szczytu na poziomie 32 800 złotych rynek zaczął wykonywać lokalną korektę spadkową, która trwa do tej pory, ale strona popytowa na rynku Bitcoina już szykuje się do kontynuacji ostatniego odbicia wzrostowego.

Byki na Bitcoinie szykują się do ponowienia ruchu wzrostowego! - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Kurs Bitcoina do złotego

znajduje się obecnie w okolicach poziomu 32 000 PLN, testując cierpliwie lokalne poziomy wsparcia technicznego, zanim byki będą gotowe do ponownego ataku na lokalny szczyt na 32 800 PLN. Jeżeli poziom ten zostanie wyraźnie naruszony, to w krótkim terminie istnieje możliwość na test poziomu 61% zniesienia Fibonacciego oraz atak na kluczowy poziom oporu technicznego, czyli 34 628 PLN.

Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi scenariuszami rynkowymi na najbliższe dni, zapraszam do oglądania poniższej analizy video.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk