• Odbierz prezent
Builders of China z serii Builders of… od Live Motion Games trafił na TOP Wishlist platformy Steam!

Live Motion Games – producent gier typu symulatory – umacnia silną wishlistę swoich autorskich tytułów. Na TOP Wishlist platformy Steam trafił następny projekt studia – Builders of China. Premiera produkcji typu city–building w wersji na komputery stacjonarne planowana jest na drugą połowę 2021 roku. W promowaniu gry z popularnej serii Buiders of… studio wspiera spółka Strategy Labs – twórca tytułu Builders of Egypt. Rolę wydawcy pełni PlayWay. Obecnie LMG zakończyło proces przekształcenia ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną i oczekuje wpisu do KRS. Debiut na rynku NewConnect planowany jest w pierwszej połowie przyszłego roku.

- Builders of China to nasz dziewiąty z kolei tytuł, jaki trafił na listę najbardziej oczekiwanych gier platformy Steam. Liczymy na to, że zarówno Builders of China, jak i Supermarket Simulator, który zaledwie tydzień temu pojawił się na TOP Wishlist, utrzymają zainteresowanie graczy także po ich wydaniu, jak miało to miejsce przy Train Station Renovation. Gra znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych premier kwietnia na Steamie, choć jej premiera we wczesnym dostępie odbyła się ostatniego dnia miesiąca. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games – Premiera pełnej wersji TSR zaplanowana jest na 1 października br. Gra przewidziana jest także w wersjach konsolowych. dodaje prezes zarządu LMG.

Builders of China to nowy tytuł z popularnej serii Buiders of…, którą charakteryzuje strategiczna formuła typu city-building. Gracz mam za zadanie budować tętniące życiem miasta i zarządzać swoją populacją. Tytuł pozwala zarządzać gospodarką różnych chińskich osad, od zalanych brzegów Żółtej Rzeki i nieprzewidywalnej Niziny Północnochińskiej, po surowe zachodnie pasma górskie. Bohater może tworzyć rozległe systemy irygacyjne, aby okiełznać wrogie ziemie, zakładać porty i placówki handlowe, czy badać nowe technologie. Wszystko po to, by zapewnić sobie mandat niebios lub zmierzyć się z obaleniem przez poddanych. W promowaniu gry spółkę wspiera firma Strategy Labs – twórca popularnego tytułu Builders of Egypt, którego akcja rozgrywa się w dolinie Nilu.

Builders of China pojawi się na rynku w drugiej połowie 2021 roku. Wydawcą gry jest PlayWay.

Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/1390760/Builders_of_China/

W pierwszej połowie 2021 roku Live Motion Games chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. – Właśnie zakończyliśmy proces przekształcania ze spółki z o.o. na s.a. Czekamy już tylko na wpis do KRS – mówi Michał Kaczmarek.

O spółce:

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku.  Jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay.

Strategia spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż na całym świecie w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam.

Live Motion Games zamierza wejść na rynek NewConnect w I półroczu 2021 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk