• Odbierz prezent
Builder Simulator od Live Motion Games trafił na TOP Wishlist platformy Steam!

Builder Simulator – to kolejny tytuł od Live Motion Games – producenta gier symulacyjnych na PC z Grupy PlayWay, który znalazł się na liście najbardziej oczekiwanych gier platformy Steam. Premiera projektu, który pozwoli graczom cieszyć się samodzielną budową domów i sklepów, planowana jest na 2021 rok. Wkrótce do sprzedaży trafią też inne tytuły z portfolio produkcyjnego studia, m.in. Car Trader Simulator i Train Station Renovation. Ten ostatni zadebiutuje w trybie early access już 30 kwietnia. W połowie kwietnia na platformie Steam zostanie udostępnione demo gry, pod nazwą Train Station Renovation - First Job. W pierwszej połowie 2021 roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu zamierza mieć w swoim portfolio sześć produkcji.

- Builder Simulator trafi do sprzedaży w 2021 roku, a już teraz miło mi poinformować, że gra znalazła się na TOP Wishlist platformy Steam, czyli liście najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów. Obecnie jest na niej aż dziewięć naszych produkcji, wszystkie to gry symulacyjne, m.in. Bakery Simulator i Chernobyl Liquidators Simulator. – mówi Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games. – Builder Simulator to idealna gra dla tych osób, które chcą nauczyć się samodzielnego budowania domu od podstaw, bez pomocy fachowców. – dodaje.

Już 30 kwietnia swoją premierę we wczesnym dostępie (early access) będzie miał inny tytuł studia – Train Station Renovation. Zadaniem gracza będzie renowacja opuszczonych dworców kolejowych. Od 15 kwietnia na osobnej karcie Steam dostępne będzie demo gry, stanowiące prolog do tytułu: Train Station Renovation – First Job. W wersji demonstracyjnej gracze będą mieli umożliwione zagranie w samouczek i pierwsze zadanie w grze, korzystając z narzędzi pierwszego poziomu. Zarówno wersja demo, jak również early access będą dostępne w językach: angielskim, chińskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, francuskim, włoskim, niemieckim, polskim oraz japońskim.

- Zdanie graczy jest dla nas niezwykle istotne, dlatego też opieramy się na ich sugestiach i opiniach. Wierzymy, że grę tworzymy dla nich, więc będziemy liczyć się z ich zdaniem w trakcie rozwoju tytułu Train Station Renovation. – mówi Michał Kaczmarek.

Gra Train Station Renovation wzorowana jest na popularnym tytule House Flipper, którego wydawcą jest spółka PlayWay.

Live Motion Games koncentruje się na tworzeniu symulatorów na komputery osobiste, które kieruje do konkretnych grup odbiorców. Z czasem, autorskie produkcje firmy mają być portowane na konsole. Wydawcą tytułów studia jest PlayWay, która jest jednocześnie największym udziałowcem spółki.

W pierwszym półroczu 2021 roku studio chce zadebiutować na rynku NewConnect. Do tego czasu zamierza mieć w swoim portfolio sześć produkcji. – Jednym z zakładanych scenariuszy jest debiut połączony z emisją akcji. Zależy to jednak od tego na jakim etapie zaawansowania będzie nasza spółka. Obecnie przygotowujemy się do przekształcenia Live Motion Games w spółkę akcyjną. – informuje Michał Kaczmarek.

O spółce:

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku.  Jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay – który posiada 53 proc. udziałów LMG.

Strategia spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż na całym świecie w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam. Na 2020 rok spółka zaplanowała premiery sześciu tytułów. Premiery pierwszych mają nastąpić jeszcze w Q1 br.

Live Motion Games zamierza wejść na rynek NewConnect w I półroczu 2021 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk