• Odbierz prezent
BTC STUDIOS S.A.: Umowa sub dystrybucji gry Smooth Wheel (2021-02-18 21:54)
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr9/2021
Data sporządzenia: 2021-02-18
Skrócona nazwa emitenta
BTC STUDIOS S.A.
Temat
Umowa sub dystrybucji gry Smooth Wheel
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BTC Studios S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka"), informuje o wpłynięciu do siedziby Spółki w dniu dzisiejszym podpisanej przez obie strony umowy z Coda Platform Limited, zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii i Walii, na sub dystrybucję gry Smooth Wheel.

Zgodnie z warunkami ww. umowy Emitentowi przysługiwać będzie w 2021 roku wynagrodzenie gwarantowane w wysokości 80.000 USD. Jednocześnie strony umowy postanowiły, iż część wynagrodzenia Emitenta w kwocie 33.500 USD zostanie zapłacona z góry w ciągu dwóch dni po transferze przez Emitenta gry na konto platformy Coda Platform Limited. Pozostała część wynagrodzenia zostanie wypłacona Emitentowi na podstawie ustalonego procentu od osiągniętych zysków, nie mniej niż 11.625 USD kwartalnie.

Jednocześnie Emitent wskazuje, iż zgodnie z postanowieniami umowy wynagrodzenie gwarantowane zostanie wypłacone nie później niż w okresie 12 miesięcy od daty transferu gry.

Zarząd Emitenta zdecydował się na powierzenie partnerowi sub dystrybucji gry ze względu na jego wieloletnie doświadczenie i wysoką pozycję na rynku gier mobilnych.

Emitent ponadto informuje, iż przychody uzyskane z tytułu sprzedaży ww. gry wraz z przychodami uzyskanymi ze sprzedaży powierzchni reklamowej w grze, 7 krotnie przekroczyły nakłady Emitenta związane z pozyskaniem gry.

Dodatkowo Emitent wskazuje, iż zawarcie przedmiotowej umowy stanowi jeden z elementów realizacji strategii Spółki na rok 2021, a środki pozyskane z subdystrybucji zostaną przeznaczone na realizację kolejnych projektów Emitenta w zakresie produkcji gier video.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

BTC STUDIOS SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
BTC STUDIOS S.A.Informatyka (inf)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
00 - 867Warszawa
(kod pocztowy)(miejscowość)
Al. Jana Pawła II27
(ulica)(numer)
+48 22 205 08 55
(telefon)(fax)
b@btc-studios.comhttps://btc-studios.com
(e-mail)(www)
895-18-85-344020549220
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-18Adrian SmarzewskiPrezes ZarząduAdrian Smarzewski

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk