• Odbierz prezent
BTC, ETH, XRP, ZEC, YFII, DEGO, THETA – analiza techniczna na 28 lipca

Bitcoin (BTC) podejmuje kolejną próbę wybicia się ponad obszar oporu przy 40 550 USD.

Ethereum (ETH) i XRP (XRP) wybiły się z opadających linii oporu po utworzeniu podwójnego dna.

Zcash (ZEC) wybił się z opadającej linii oporu, ale nie zdołał zainicjować znaczącego ruchu w górę.

DFI.Money (YFII) próbuje wyjść ponad obszar oporu 2660 USD.

Dego Finance (DEGO) odzyskało obszar oporu na 8 USD.

Theta Token (THETA) próbuje wybić się z opadającej linii oporu.

BTC

BTC rośnie od dnia 20 lipca. Osiągnął obszar oporu przy 40 550 USD w dniu 26 lipca i został odrzucony, tworząc długi górny knot.

Obecnie jednak podejmuje kolejną próbę wybicia się ponad opór 40 550 USD.

Wskaźniki techniczne są bycze. Oscylator stochastyczny utworzył byczy krzyż, a RSI znajduje się powyżej 50. Dodatkowo MACD wzrasta, chociaż nie jest jeszcze pozytywny.

Dlatego też, ostateczne wybicie jest prawdopodobne.

FXMAG kryptowaluty btc, eth, xrp, zec, yfii, dego, theta – analiza techniczna na 28 lipca rynki,altcoin,btc/usd,dego/usd,eth/usd,theta/usd,xrp/usd,yfii/usd,zec/usd,wiadomości,informacje 1
Wykres BTC dzięki Tradingview

ETH

ETH utworzył formację podwójnego dna w dniach 26 czerwca i 20 lipca. Formacja ta została utworzona wewnątrz horyzontalnego obszaru wsparcia na 1760 USD. Ponadto, była ona połączona z byczymi dywergencjami na MACD, RSI i oscylatorze stochastycznym.

Od tego czasu RSI przesunął się powyżej 50, a oscylator stochastyczny utworzył byczy krzyż.

W następstwie tego ETH przełamał opadającą linię oporu i potwierdził ją jako wsparcie.

Najbliższy obszar oporu znajduje się na poziomie 2850 USD.

FXMAG kryptowaluty btc, eth, xrp, zec, yfii, dego, theta – analiza techniczna na 28 lipca rynki,altcoin,btc/usd,dego/usd,eth/usd,theta/usd,xrp/usd,yfii/usd,zec/usd,wiadomości,informacje 2
Wykres ETH dzięki Tradingview

XRP

Podobnie jak ETH, XRP utworzył podwójne dno w dniach 22 czerwca i 20 lipca. Co więcej, formacja ta była połączona z licznymi byczymi dywergencjami.

XRP zdołał obecnie wybić się z opadającej linii oporu, która wcześniej obowiązywała od dnia 19 maja.

Najbliższy obszar oporu znajduje się przy 0,80 USD. Celem tym jest poziom oporu przy zniesieniu 0,382 Fib.

FXMAG kryptowaluty btc, eth, xrp, zec, yfii, dego, theta – analiza techniczna na 28 lipca rynki,altcoin,btc/usd,dego/usd,eth/usd,theta/usd,xrp/usd,yfii/usd,zec/usd,wiadomości,informacje 3
Wykres XRP dzięki Tradingview

ZEC

Od dnia 20 maja ZEC poruszał się wzdłuż opadającej linii oporu. Doprowadziło to do osiągnięcia dołka na poziomie 83,02 USD w dniu 20 lipca. Podczas gdy dołek ten był połączony z byczą dywergencją na MACD, to jednak RSI i oscylator stochastyczny były nadal niedźwiedzie.

Chociaż od tego czasu ZEC wybił się z opadającej linii oporu, nie wykonał jeszcze żadnego znaczącego ruchu w górę.

Najbliższy obszar oporu znajduje się na poziomie 130 USD.

FXMAG kryptowaluty btc, eth, xrp, zec, yfii, dego, theta – analiza techniczna na 28 lipca rynki,altcoin,btc/usd,dego/usd,eth/usd,theta/usd,xrp/usd,yfii/usd,zec/usd,wiadomości,informacje 4
Wykres ZEC dzięki Tradingview

YFII

YFII porusza się w górę od dnia 19 maja i utworzył wyższy dołek w dniu 22 czerwca.

Następnie wybił się ponad obszar oporu przy 2100 USD i potwierdził go jako wsparcie między 11 a 14 lipca (zielone ikony).

Obecnie cena próbuje przebić się powyżej obszaru oporu na 2650 USD. Pomimo pewnej słabości, wskaźniki techniczne są nadal bycze.

W związku z tym, prawdopodobne jest ewentualne wybicie, które zaprowadzi YFII w kierunku 3200 USD.

FXMAG kryptowaluty btc, eth, xrp, zec, yfii, dego, theta – analiza techniczna na 28 lipca rynki,altcoin,btc/usd,dego/usd,eth/usd,theta/usd,xrp/usd,yfii/usd,zec/usd,wiadomości,informacje 5
Wykres YFII dzięki Tradingview

DEGO

Kurs DEGO od dnia 14 marca poruszał się wzdłuż opadającej linii oporu. Altcoin podjął cztery nieudane próby wybicia, ostatnio w dniu 15 lipca.

Jednak 23 lipca udało się jej wybić ponad tę linię. Wkrótce potem kurs odzyskał horyzontalny obszar oporu na 8 USD i zatwierdził go jako wsparcie. Następnie 27 lipca utworzył byczą świecę pochłąniającą (zielona ikona).

Najbliższy obszar oporu znajduje się na poziomie 19 USD.

FXMAG kryptowaluty btc, eth, xrp, zec, yfii, dego, theta – analiza techniczna na 28 lipca rynki,altcoin,btc/usd,dego/usd,eth/usd,theta/usd,xrp/usd,yfii/usd,zec/usd,wiadomości,informacje 6
Wykres DEGO dzięki Tradingview

THETA

THETA znajduje się pod opadającą linią oporu od dnia 16 kwietnia. Do tej pory była czterokrotnie odrzucana przez tę linię, ostatnio w dniu 26 lipca (czerwona ikona).

Jednak od 20 lipca THETA rośnie, co doprowadziło do wspomnianego odrzucenia. Dodatkowo, wskaźniki techniczne są bycze i wspierają prawdopodobieństwo wybicia.

Jeśli do niego dojdzie, to najbliższy obszar oporu będzie znajdował się na poziomie 9,70 USD. Jest to poziom oporu przy zniesieniu 0,5 Fib.

FXMAG kryptowaluty btc, eth, xrp, zec, yfii, dego, theta – analiza techniczna na 28 lipca rynki,altcoin,btc/usd,dego/usd,eth/usd,theta/usd,xrp/usd,yfii/usd,zec/usd,wiadomości,informacje 7
Wykres THETA dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

BeInCrypto Polska - BTC, ETH, XRP, ZEC, YFII, DEGO, THETA – analiza techniczna na 28 lipca


Beincrypto

BeInCrypto - to strona internetowa, która skupia się na technice kryptograficznej, prywatności, fintech, internecie i wielu innych zagadnieniach. Głównym celem strony jest wprowadzenie większej transparentności w przemyśle skalanym nieszczerymi treściami, nieoznaczonymi artykułami sponsorowanymi i płatnymi newsami udającymi obiektywne dziennikarstwo.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk