• Sklep
  • Odbierz prezent
broker opcji binarnych knf

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wpisał na listę ostrzeżeń publicznych kolejny podmiot. Jest nim broker opcji binarnych Spot Capital Markets Ltd, działający pod marką NobleOption.

 

W związku z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności maklerskiej bez zezwolenia KNF), Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wpisał na listę ostrzeżeń spółkę Spot Capital Markets Ltd.

UKNF informuje, że Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania zainicjowanego przez inny podmiot. Postępowanie prowadzone jest w sprawie o czyn z art. 178 w związku z art. 69 ust. 2 pkt 5 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi – ten konkretny artykuł odnosi się do czynności związanych z doradztwem inwestycyjnym.

 

Spot Capital Markets Ltd to firma związana z rynkiem opcji binarnych. Świadczy usługi brokerskie poprzez stronę internetową nobleoption.com, dostępną w siedmiu wersjach językowych (w tym w języku polskim).

 

Pełna lista ostrzeżeń KNF jest dostępna TUTAJ

Dzięki nowej aplikacji - KNF Alert - możesz być na bieżąco informowany o ostrzeżeniach publicznych KNF. Aplikacja jest dostepna do pobrania w Google Play.

 


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk