• Sklep
  • Odbierz prezent
knf exbino

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wpisał na listę ostrzeżeń publicznych kolejny podmiot. Jest nim broker opcji binarnych eXbino. 

 

W związku z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności maklerskiej bez zezwolenia KNF), Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wpisał na listę ostrzeżeń eXbino.com – markę należącą do spółki Seymour BV zarejestrowanej w Curacao (uprzednio Seymour Marketing Ltd zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii).

UKNF informuje, że Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania zainicjowanego przez inny podmiot.

eXbino to broker opcji binarnych działający na polskim rynku od 2011 roku. Broker posiada stronę internetową w języku polskim (oraz 4 innych: angielskim, niemieckim, czeskim i rosyjskim). Broker oferuje również polskojęzyczną platformę i prowadzi suport w języku polskim.

 

Pełna lista ostrzeżeń KNF jest dostępna TUTAJ

Dzięki nowej aplikacji - KNF Alert - możesz być na bieżąco informowany o ostrzeżeniach publicznych KNF. Aplikacja jest dostepna do pobrania w Google Play.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk