• Odbierz prezent
lista ostrzeżeń publicznych knf
Z artykułu dowiesz się:

- Jaki podmiot trafił na listę ostrzeżeń KNF

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wpisał na listę ostrzeżeń publicznych kolejny podmiot. Jest nim broker rynku Forex – Mib700.

 

W związku z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności maklerskiej bez zezwolenia KNF) na listę ostrzeżeń publicznych KNF trafił Mib700 – podmiot administrowany przez Blue Seal Limited z siedzibą w Republice Vanuatu.

 

Mib700 to broker umożliwiający handel na walutach, indeksach, akcjach i surowcach poprzez kontrakty CFD. Posiada stronę internetową (www.mib700.com) w 17 wersjach językowych, w tym również w języku polskim.

KNF nie jest jedynym regulatorem europejskim, któremu ‘podpadł’ broker Mib700. W kwietniu podmiot trafił na czarną listę włoskiego regulatora – CONSOB.

 

Mib700 to kolejny podmiot, która w ostatnim czasie trafił na listę ostrzeżeń KNF. W ubiegłym tygodniu tygodniu pisaliśmy o trzech innych: Eubi Investments, ZZP ZUS i Fast Invest.

Pełna lista ostrzeżeń KNF jest dostępna TUTAJ

Dzięki nowej aplikacji - KNF Alert - możesz być na bieżąco informowany o ostrzeżeniach publicznych KNF. Aplikacja jest dostepna do pobrania w Google Play.

 


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk