• Sklep
  • Odbierz prezent
BREXIT live - śledź z nami na bieżąco doniesienia z Wielkiej Brytanii!
Z artykułu dowiesz się:

- Dlaczego warto śledzić naszą transmisję live

Już jutro referendum w Wielkiej Brytanii w sprawie Brexitu. Jest to prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie dla rynków finansowych w bieżącym roku i może wywołać dużą zmienność na rynku. Aby zapewnić Ci ciągły dostęp do najnowszych informacji serwis FxMag.pl będzie prowadzić przez cały jutrzejszy dzień relację live, komentując na bieżąco wszelkie doniesienie z Wielkiej Brytanii oraz wszelkie istotne zmiany na rynkach finansowych.

 

WŁĄCZ RELACJĘ LIVE

 

Transmisja rozpocznie się o godzinie 8:00, czyli w chwili otwarcia lokali wyborczych w Wielkiej Brytanii. Przez cały dzień aż do późnych godzin wieczornych będziemy śledzić wydarzenia związane z Brexitem.

Jeśli zamierzasz jutro handlować na rynku to pamiętaj o możliwości wystąpienia bardzo wysokiej zmienności, której kulminacji spodziewamy się w chwili ogłoszenia wyników. Koniecznie śledź naszą jutrzejszą relację, by być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami, które mogą mieć wpływ na rynek.

 

 

Aby przygotować się do Brexitu od strony technicznej proponujemy materiał przygotowany przez Zbigniewa Wieczorka:

"Wieczór z funtem" - zobacz nagranie z webinaru!

 

Kwestie fundamentalne podczas dzisiejszego webinaru o godzinie 20:00 omówi Jacek Suder:

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk