• Sklep
  • Odbierz prezent
Brand24 publikuje raport za III kwartał. Kurs reaguje

Wrocławska spółka Brand24, będąca jednym z wiodących dostawców usług monitoringu sieci i mediów społecznościowych, opublikowała w piątek 12 października raport bieżący za trzeci kwartał 2018 r., dotyczący liczby aktywnych klientów.

 

Wg raportu, Brand24 [B24:NewConnect] pod koniec trzeciego kwartału 2018 r. miał 2829 aktywnych użytkowników, korzystających z płatnego planu monitoringu sieci. Jest to wzrost liczby klientów o ponad 11% w stosunku do poprzedniego kwartału, kiedy liczba aktywnych klientów wynosiła 2544. W stosunku do poprzedniego roku, liczba klientów Brand24 wzrosła o niemal 48%, z wartości 1912 (na 30 września 2017 r.).Raport bieżący wskazuje na zachowanie odpowiedniej dynamiki wzrostów bazy aktywnych klientów spółki, należy jednak zwrócić uwagę na różne wartości pakietów oferowanych przez Brand24, co może oznaczać, że wzrost liczby klientów nie musi przekładać się proporcjonalnie na wzrost przychodów.

Handluj na rynku akcyjnym. Prowizja dla akcji z GPW tylko 0,20% min. 2,99 PLN

 
SPRAWDŹ

 

Wg prezesa spółki, Michała Sadowskiego, pozyskanie pierwszego tysiąca klientów zajęło Brand24 dokładnie cztery lata.

Czytaj także: Brand24 podbija rynek giełdowy - wywiad z Michałem Sadowskim

Z Michałem Sadowskim, CEO Brand24 rozmawia Dariusz Dziduch   Jesteś znany ze swojej skromności, mimo że masz się czym pochwalić. Piszesz o sobie jako o „prostym programiście”. Gdybyś tak miał zatem wyjaśnić „prostym inwestorom” jak działa i czym wyróżnia się Brand24?  Brand24 to aplikacja, dzięk.. Czytaj
Brand24 podbija rynek giełdowy - wywiad z Michałem Sadowskim

 

Inwestorzy zareagowali optymistycznie na raport bieżący Brand24 - w pierwszych godzinach dzisiejszej sesji spółka notuje niemal 6% wzrost, z 34,08 do obecnych 36 PLN za akcję.

 

FXMAG akcje brand24 publikuje raport za iii kwartał. kurs reaguje brand24 newconnect 1

Notowania B24 1D, NewConnect

 

Brand24 debiutował na NewConnect 30 stycznia 2018 r. z ceną 47,70 PLN za akcję. Dotychczasowy szczyt notowań został osiągnięty 22 marca i wyniósł niecałe 55 PLN.

Strata netto za I kwartał 2018 r. wyniosła 345 tys., zaś za II kwartał 195 tys. PLN.

 

Usługa Brand24 dostarcza zaawansowane narzędzia do monitorowania i wyszukiwania konkretnych fraz (np. nazw firm lub zapytań) zarówno na stronach internetowych, jak i od niedawna w miediach społecznościowych.


Dariusz Dziduch

Project Manager FXMAG, prowadzący program satyryczno-edukacyjny "O kryptowalutach". Nietuzinkowy promotor technologii blockchain oraz walut cyfrowych. Zainteresowania rynkowe łączy z wiedzą z zakresu psychologii inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk