• Odbierz prezent
Brać kredyt czy oszczędzać? Co się teraz bardziej (NIE) opłaca? | #19 Spółki czy spod lady

Koronawirus zdominował rynki finansowe i światowe gospodarki. Banki centralne szaleją, giełdy pokazują jak wygląda przecena, komercyjne banki zaczynają odraczać spłaty kredytów, no i ogólnie nie jest za ciekawie. Na domiar złego w internetach królują spiskowe teorie dziejów, a na powszechnej panice i dezinformacji ktoś bardzo nieładnie próbuje zarobić. O tym wszystkim w kolejnym, 19. odcinku programu Spółki czy spod Lady.

 

 

Czytaj także: Giełdy zarumieniły się ze wstydu... Tak walnęło! | #18 Spółki czy spod lady

Gorączka opanowała giełdy na całym świecie. Ropa tanieje, ale to wcale nie znaczy, że zapłacimy mniej za paliwo podczas tankowania. Koronawirus staje się coraz bardziej realnym zagrożeniem, a gwałtowna korekta spadkowa na globalnych rynkach już niedługo może zamienić się w odwrócenie trendu. Chociaż.. Czytaj
Giełdy zarumieniły się ze wstydu... Tak walnęło! | #18 Spółki czy spod lady

Notowania: S&P 500

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/SP:SPX/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk