• Odbierz prezent
Boisz się na rynku? Wykorzystaj emocje by zarobić!

Podczas najbliższego webinaru inwestycyjnego ponownie pochylimy się nad tematem psychologii inwestowania. Tym razem na tapecie będzie wpływ emocji na transakcje. Partnerem spotkania jest broker TRADE.COM, dzięki czemu uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne.

Emocje w tradingu

Istnieje wiele mitów dotyczących emocji w inwestowania. Opowiemy sobie o nich oraz zastanowimy się w jaki sposób powinniśmy postępować, aby psychika nie rujnowała naszego tradingu. Okazuje się bowiem, że profesjonaliści zdradzają, co jest kluczem do sukcesu. Jednak niewiele osób o tym wie, a pozostałe, nie potrafią wykorzystać tej techniki na swoją korzyść. Cała tajemnica zostanie rozwiana już we wtorek 10 listopada o godzinie 20:00.

Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze

Chcesz uzyskać dostęp do wcześniejszych webinarów?

Nasza baza wiedzy z wirtualnych spotkań zawiera kilkanaście gotowych strategii inwestycyjnych, które były szczegółowo opisane w trakcie dotychczasowych webinarów. Jest to już ponad 40 godzin wiedzy, która jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu INWESTOR.

Co więcej, z kodem rabatowym WEBINAR, koszty prenumeraty to jedynie 79,76 zł za 4 kwartalniki o grubości co najmniej 120 stron każdy.

Informacje w nich zawarte są wiedzą ponadczasową, ponieważ staramy się wybierać tematy, które się nie przedawniają. Jako ciekawostkę dodam, że w ostatnim magazynie Inwestor mogliśmy zapoznać się ze statystykami związanymi z rokiem wyborczym w Stanach Zjednoczonych. Jedna z nich informowała, że S&P500 uzyskuje średnio 10% wzrostu w roku prezydenckim. Już ta jedna informacja, dała bardzo dobrze zarobić w ciągu ostatniego tygodnia.

Dołącz do prenumeraty magazynu INWESTOR


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk