• Odbierz prezent
Bliżej Rynków - nowa odsłona codziennej analizy rynków XTB!

Poznaj nową formułę porannych analiz rynkowych prowadzonych przez analityków XTB. Dotychczasowe webinaria od teraz są przeprowadzane w formie transmisji na żywo na kanale YouTube XTB Polska.

Rywalizuj o realne nagrody na koncie demo

Dołącz do konkursu

Co się zmieniło?

  • Brak potrzeby rejestracji na webinarium - transmisja jest publiczna i dostępna dla każdego;
  • Brak potrzeby instalowania specjalnej wtyczki w celu uczestnictwa w webinarium - wszystkie transmisje są dostępne na kanale YouTube XTB Polska.

XTB YouTube

Czym są poranne analizy XTB?

To zwięzłe podsumowanie wydarzeń sesji azjatyckiej, omówienie najważniejszych punktów dnia w kalendarzu makroekonomicznym oraz bieżąca analiza techniczna i fundamentalna najważniejszych instrumentów na rynku finansowym. Weź udział w interaktywnym spotkaniu z analitykami rynków finansowych XTB: dr Przemysławem Kwietniem, Michałem Stajniakiem, Piotrem Jarominem, Arkadiuszem Balcerowskim oraz Filipem Kondej. Zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9:45.

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk