• Odbierz prezent
BLACK PEARL S.A.: Zarząd Emitenta przekazuje informuję o podpisaniu umowy w zakresie realizacji wspólnych inwestycji w oparciu o program MCAN BENEFIT-  pomiędzy Black Pearl S.A. a 01Cyberaton  Proenergy S.A. (2021-03-12 13:46)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr8/2021
Data sporządzenia: 2021-03-12
Skrócona nazwa emitenta
BLACK PEARL S.A.
Temat
Zarząd Emitenta przekazuje informuję o podpisaniu umowy w zakresie realizacji wspólnych inwestycji w oparciu o program MCAN BENEFIT- pomiędzy Black Pearl S.A. a 01Cyberaton Proenergy S.A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Dnia 11.03.2021r pomiędzy Black Pearl S.A. i 01Cyberaton Proenergy S.A. została podpisana umowa w zakresie realizacji wspólnych inwestycji - polegających na budowie elektrowni fotowoltaicznych o minimalnej zainstalowanej łącznej mocy 10 MW.
W ramach umowy obie Spółki wspólnie będą przygotowywać i realizować projekty elektrowni fotowoltaicznych oraz obejmować udziały w spółkach celowych z możliwością odsprzedaży do 30% udziałów wyłącznie za walutę cyfrową MCAN.
Zarząd Black Pearl S.A. uznaje informację za istotną, gdyż jest to projekt przełomowy łączący nie tylko rynek kapitałowy z kryptowalutami, ale zapewniający stałą stopę zysku w walucie MCAN do momentu rozpoczęcia produkcji energii elektrycznej przez instalacje.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy)(miejscowość)
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-03-12Dominik PoszywałaPrezes ZarząduDominik Poszywała

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk