• Odbierz prezent
BLACK PEARL S.A.: Zarząd  Emitenta przekazuje informacje o rozpoczęciu notowań waluty cyfrowej MCAN coin na kolejnej Giełdzie Walut Wirtualnych „P2PB2B” w dniu 19.02.2021roku od godziny 14.00. (2021-02-19 13:44)
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr3/2021
Data sporządzenia: 2021-02-19
Skrócona nazwa emitenta
BLACK PEARL S.A.
Temat
Zarząd Emitenta przekazuje informacje o rozpoczęciu notowań waluty cyfrowej MCAN coin na kolejnej Giełdzie Walut Wirtualnych „P2PB2B” w dniu 19.02.2021roku od godziny 14.00.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Black Pearl S.A. informuje, o wprowadzeniu waluty MCAN coin na Giełdę „P2PB2B”. Giełda P2PB2B spełnia wszystkie warunki pozwalające na bezpośrednią wymianę legalnych środków płatniczych (fiducjarnych: PLN,EUR,USD ) na MCAN oraz każdą inną kryptowalutę przy użyciu zwykłego PRZELEWU BANKOWEGO, jak również KARTY KREDYTOWEJ.
Systemowe działanie umożliwia pełne użytkowe wykorzystanie waluty MCAN jako waluty znajdującej się w zasobach Emitenta oraz rozwój możliwości jej nabywania jako globalnego środka używanego w celach wymiany za dobra i usługi.
Zarząd Black Pearl S.A. uznaje informację za istotną ze względu na zdarzenie mające wpływ na płynność posiadanych znacznych ilości MCAN coin.

https://p2pb2b.io/

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy)(miejscowość)
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-19Dominik PoszywałaPrezes ZarząduDominik Poszywała

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk