• Odbierz prezent
Bitcoin znowu to zrobił. Po raz 4 wybija tegoroczny szczyt cenowy

Cena flagowej kryptowaluty nie zamierza zwalniać tempa wzrostów i po raz 4 ustanawia nowy rekord cenowy na poziomie 24000PLN. Wzrosty nadal są bardzo gwałtowne a okresy korekty czy też konsolidacji skrócone do minimum. Powodem takiego zachowania rynku Bitcoina może być chęć jak najszybszych kolejnych wzrostów, gdyż następnym poziomem docelowym dla byków jest poziom 25000 PLN. 

1

Wykres kursu Bitcoina BTC/PLN na bitbay.net

Na interwale jednogodzinowym, idealnym dla inwestorów krótkoterminowych i daytraderów, rynek BTCPLN wybija kolejne poziomy oporu i krok po kroku, świeca za świecą zmierza ku najbliższemu poziomowi docelowemu, czyli 25000 PLN. Od rozegrania tego poziomu będzie zależało dalsze zachowanie rynku w najbliższym czasie.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i poznać całość analizy, zapraszam do obejrzenia materiału video pod linkiem poniżej:

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk