• Odbierz prezent
Bitcoin zmiażdżony przez makaron i papier toaletowy! Największy shitcoin objawił swą prawdziwą naturę

Olbrzymie spadki na światowych rynkach akcji wywołały prawdziwą apokalipsę na kursie bitcoina. W pewnym momencie zanotował on pięćdziesięcioprocentową zniżkę! Inwestorzy w panice uciekają z niebezpiecznych aktywów (a za takie należy uznać kryptowaluty) do walut fiducjarnych, aby posiadać niezbędne środki na wypadek rozwoju kryzysu związanego z koronawirusem. Na naszych oczach upada zatem mit o bitcoinie jako „nowym złocie”. Najstarsza kryptowaluta nie jest „bezpieczną przystanią”, która mogłaby uratować nasz kapitał przed rosnącą inflacją. Przeciwnie, wiele wskazuje na to, iż właśnie przemija moda na bezwartościowe kryptowaluty. Już niebawem halving bitcoina, który spowodować powinien znaczne wzrosty – wiele wskazuje jednak na to, że sytuacja rozwijać się będzie wciąż zupełnie inaczej.

Zapoznaj się z dobrym tekstem o bitcoinie:

Czytaj także: Bitcoin, czyli kolos na glinianych nogach. Dlaczego największa kryptowaluta upadnie i co ją zastąpi?

Bitcoin dał się poznać światu jako doskonałe narzędzie do spekulacji, które początkowo zaskoczyło wielu profesjonalnych graczy giełdowych, nie mówiąc już o osobach, które przed poznaniem BTC nie miały nic wspólnego ze światem finansów. Byli jednak i tacy, dla których największa kryptowaluta stała si.. Czytaj
Bitcoin, czyli kolos na glinianych nogach. Dlaczego największa kryptowaluta upadnie i co ją zastąpi?

Bitcoin (BTC) spadnie do zera?

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk