• Sklep
  • Odbierz prezent
Czy Bitcoin szykuje się do ponownego ataku na szczyt? Wzrostowy początek kwietnia na rynkach krypto

To był bardzo emocjonujący tydzień na rynkach kryptowalut. Nie tylko Bitcoin odnotował znaczące wzrosty. Niemal wszystkie waluty z pierwszej 50 CoinmarketCap poszybowały do góry. 

Przyjrzyjmy się bliżej wykresom Bitcoina. Sytuacja na parze BTC/PLN nadal wygląda prowzrostowo, a szczyt na poziomie 20 330 PLN w dniu 3 kwietnia jest jak do tej pory najwyższą ceną, jaką osiągnęła flagowa kryptowaluta w relacji do złotówki. 

Lokalna trójfalowa korekta spadkowa osiągnęła dołek cenowy na poziomie 18 305 PLN i bardzo szybko nastąpiło odbicie cenowe w kierunku poziomu 19 200 PLN. Ostatnim poziomem powstrzymującym byki przed dalszą aprecjacją Bitcoina jest opór techniczny na poziomie 19 449 PLN, więc jego wybicie będzie sygnałem do ponownego ataku na szczyt. Więcej informacji w poniższej analizie video.

Więcej informacji w poniższej analizie video.

 

 

Wykres kursu bitcoina BTC/PLN na Bitbay.net

Wykres kursu bitcoina BTC/PLN na platformie Bitbay.net

 

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk