• Odbierz prezent
Bitcoin Satoshi Vision (BSV) wzrósł o ponad 550%, Bitcoin Gold (BGT) o 450%! Mocne rozpoczęcie roku na kryptowalutach

Z początkiem nowego roku rynek kryptowalut mocno wzrasta, a najwięcej zyskują te kryptowaluty, które mają Bitcoin w nazwie: Bitcoin Satoshi Vision (BSV) wzrósł od początku roku 2020 o ponad 550%, Bitcoin Gold (BGT) o 450%, a Bitcoin Cash (BCC) o ponad 80%. Sam Bitcoin (BTC) również zanotował wzrosty, wprawdzie nie tak imponujących rozmiarów, jak pozostałe altcoiny, ale swoje 22% dołożył do puli wzrostowej.

Mocne rozpoczęcie roku na Bitcoinie! - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Kryptoentuzjaści nie kryją zatem powodów do radości,

gdyż start w nowy rok rynki kryptowalut rozpoczęły z przytupem, pozostaje jednak pytanie o to, jak długo utrzyma się obecna hossa. Istnieją obawy, że tego rodzaju zachowanie rynków to tak zwany efekt stycznia, czyli realizacja przez uczestników rynku nowych strategii inwestycyjnych celem uzupełnienia niedoborów w portfolio.

Co przyniesie przyszłość, niebawem się okaże, a tymczasem zapraszam do obejrzenia pierwszej w 2020 analizy technicznej pary: Bitcoin do polskiego złotego (PLN).

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk