• Odbierz prezent
Bitcoin pogłębia korekcyjne spadki. Panika na rynku kryptowalut. Nic nie wskazuje na zmianę trendu

Jak do tej pory, cały tydzień kurs Bitcoina wykonywał niższe dołki na interwale dziennym. Podobna sytuacja dotyczy nie tylko rynków kryptowalut, ale także pozostałych światowych rynków finansowych: akcyjnych, towarowych i walutowych.

Bitcoin spadnie dużo niżej?

 

Wielu ekspertów uważa, że tego typu ruchy rynkowe są zwiastunem nadchodzącej jeszcze głębszej przeceny, a ostatnie dni są tylko początkiem jeszcze bardziej dynamicznych ruchów spadkowych. Jak na razie tego rodzaju założenie sprawdza się, gdyż na rynku Bitcoina nie pojawił się jak do tej pory żaden sygnał oznaczający zmianę trendu spadkowego na wzrostowy.

Więcej informacji na temat najważniejszych poziomów docelowych oraz możliwych scenariuszy rynkowych na nadchodzący weekend znajduje się w analizie video poniżej. Zapraszam!

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk