• Odbierz prezent
Bitcoin podnosi się jak Feniks z popiołów. Cena bitcoina gwałtownie odbija do 32 000 polskich złotych

Po ostatnich spadkach korekcyjnych do poziomu 26 584 PLN nie zostało już nawet śladu, gdyż cena Bitcoina BTCPLN gwałtownie odbiła i w krótkim czasie znalazła się tuż poniżej tegorocznego szczytu na poziomie 32 000 PLN.

 

Takie zachowanie rynku świadczy o tym, że trend wzrostowy jest silny i nadal to byki kontrolują rynek Bitcoina, a każdy spadek cenowy jest natychmiast wykorzystywany do zakupów Bitcoina po nowej, obniżonej, atrakcyjnej cenie.

1

Kurs Bitcoina w stosunku do polskiego złotego BTC/PLN na bitbay.net

Na mniejszych interwałach czasowych, takich jak godzinowy, rynek znajduje się w trendzie bocznym, konsolidując ostatnie zyski w wąskim przedziale cenowym pomiędzy poziomami 30 307 - 31 406 PLN i oczekując na kontynuację trendu wzrostowego.

Więcej o najważniejszych poziomach cenowych na najbliższe dni oraz o możliwych scenariuszach na rynku BTCPLN dowiecie się z poniższej analizy video. Zapraszam!

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk