• Sklep
  • Odbierz prezent
Bitcoin nie bierze jeńców! Kurs Bitcoina już po 31 594 złotych

Jak do tej pory nie ma mocnych na Bitcoina, który po raz kolejny w tym roku ustanawia szczyt cenowy na poziomie 31 594 PLN po gwałtownym rajdzie wzrostowym. Cena ulega co prawda znacznym wahaniom w czasie trwania zarówno wzrostów, jak i spadków, ale dla inwestorów szukających zmienności na rynku jest to wymarzona sytuacja do zawierana transakcji. Dobra passa Bitcoina trwa w najlepsze i jest on na właściwej drodze do osiągnięcia kolejnych szczytów cenowych, z których najbliższy to poziom 35 000 PLN, czyli w zasadzie połowa zasięgu historycznego szczytu z roku 2017.

1

Rynek BTC/PLN na bitbay.net

Na mniejszych interwałach czasowych momentum spadkowe zaczęło trochę słabnąć, ale jak do tej pory rynek zdołał ignorować tego typu sygnały zapowiadające możliwą korektę i nieustępliwie wspinał się w górę. Jednak, jak już wielokrotnie powtarzałem na ramach niejednego artykułu, nic nie rośnie w prostej linii wzrostowej i wcześniej czy później na rynku wystąpi korekta spadkowa. Niemniej jednak nie trzeba się jej obawiać, gdyż w trwającym od końca 2018 roku trendzie wzrostowym będzie to idealna szansa na zakupienie Bitcoina po obniżonej cenie w oczekiwaniu na kolejne szczyty cenowe.

Więcej szczegółów dotyczących obecnej sytuacji rynkowej na parze BTCPLN znajdziesz w poniższej analizie video. Zapraszam do oglądania!

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk