• Odbierz prezent
Bitcoin nadal pod presją sprzedających!

Pomimo dominującego trendu wzrostowego, ostatnie tygodnie wyraźnie pokazują brak zainteresowania Bitcoinem nawet pomimo dobrej sytuacji fundamentalnej oraz pozytywnych wieści branżowych. Z tego też powodu korekta spadkowa wydłuża się w czasie, a każdy wyskok cenowy jest traktowany jako okazja do zajęcia pozycji krótkiej.

Bitcoin nadal pod presją sprzedających! - 1

Rynek BTC/PLN na bitbay.net

Kurs Bitcoina do polskiego złotego

zaliczył solidne odbicie od poziomu wsparcia technicznego na 37 472 PLN aż do poziomu 50% zniesienia Fibonacciego ostatniej fali spadkowej na 42 439 PLN. Po osiągnięciu tego poziomu byki straciły siłę do kontynuowania wzrostów. Cena osunęła się poniżej krótkoterminowej linii wsparcia technicznego i na chwilę obecną penetruje niższe poziomy cenowe, szukając jakiegoś solidnego wsparcia.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są możliwe scenariusze rynkowe na najbliższego godziny, zapraszam do obejrzenia pełnej analizy video dostępnej w linku poniżej.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk