• Odbierz prezent
Bitcoin na istotnym poziomie cenowym! Czy będzie odbicie?

Od połowy grudnia 2018 do czerwca 2019 roku można zaobserwować trend wzrostowy, który wyniósł kurs BTC/PLN z poziomu 12 106 PLN do 51 848 PLN. Większość krypto entuzjastów oczekiwała oczywiście dalszych wzrostów, ale rynki finansowe rządzą się swoimi prawami i po dynamicznym okresie wzrostowym nieuchronnie przychodzi czas na realizację zysków i początek korekty.

 

Bitcoin na istotnym poziomie cenowym! Czy będzie odbicie? - 1

Rynek BTC/pln na bitbay.net

Korekta spadkowa

na rynku Bitcoina jest kontynuowana, a jej zakres osiągnął ostatnio poziom połowy poprzedniej fali wzrostowej. Konkretnym poziomem, o którym mowa, jest 50% zniesienia Fibonacciego zlokalizowane na 31 908 PLN.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są możliwe scenariusze rynkowe na nadchodzący weekend, zapraszamy do obejrzenia poniższej analizy wideo.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk