• Odbierz prezent
Bitcoin leci w dół! Spadniemy poniżej 10300 dolarów USD? BTC ciągnie za sobą Ethereum i Ripple (XRP), Binance Coin nie reaguje na spadki największej kryptowaluty

Sprawdźmy, jak popularne na świecie kryptowaluty zmieniły swój kurs podczas ostatnich kilkunastu godzin. W naszej analizie zajmiemy się kursami Bitcoina (BTC/USD), Ethereum (ETH/USD), Ripple (XRP/USD) oraz Binance Coina (BNB/USD).

Kurs Bitcoina (BTC/USD)

 wykres kursu Bitcoina do dolara USD

Wykres Bitcoina do kursu dolara USD.

Kurs Bitcoina (BTC) w ciągu ostatnich kilkunastu godzin znajduje się w ruchu spadkowym. Aktualnie za jednego Bitcoina (BTC) zapłacimy 10319 dolarów USD. Długoterminowo wciąż znajdujemy się w konsolidacji.

Kurs Ethereum (ETH/USD)

 wykres kursu Ehtereum do dolara USD

Wykres Ethereum do kursu dolara USD.

Ethereum (ETH) zareagowało zniżkami na spadki Bitcoina (BTC) - były one podobne do tych, które mogliśmy zaobserwować na wykresie największej kryptowaluty. Aktualna cena Ethereum to 179 dolarów USD.

Kurs Ripple (XRP/USD)

 wykres kursu Ripple (XRP) do dolara USD

Wykres XRP do kursu dolara USD.

XRP zareagowało z opóźnieniem na spadki Bitcoina. Dopiero ostatnie godziny wiązały się z wyjściem z konsolidacji. Aktualny kurs XRP to 0,25256 dolara USD.

Kurs Binance Coina (BNB/USD)

 wykres kursu Binance Coina do dolara USD

Wykres Binance Coina do kursu dolara USD.

Binance Coin (BNB) pozostał niewzruszony spadkami największej kryptowaluty. Obecnie za jednego Binance Coina zapłacimy 20,892 dolarów USD.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk