• Odbierz prezent
Kadra reprezentacji Polski U21 inwestuje w bitcoin?

Zapewne każdy fan futbolu kojarzy kanał PZPN – Łączy nas piłka. Wczorajszy odcinek okazał się ciekawy dla fanów kryptowalut. Młody bramkarz reprezentacji U21 – Kamil Grabara dowiedział się o inwestowaniu w kryptowaluty od doktora Macieja Gocha. 

 

Dziś o 18:00 reprezentacja Polski U21 zmierzy się z Gruzją w meczu eliminacyjnym. To pierwszy mecz z nowy trenerem – Czesławem Michniewiczem w eliminacjach do Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Dziś w Gori wszystko będzie kręciło się wokół treningów i przygotowań do rozgrywki z Gruzinami. Jednak wczoraj chłopaki z reprezentacji dostali inną lekcję, zupełnie niezwiązaną ze sportem. Właściwie największą dawkę inwestycyjnej wiedzy przyswoił bramkarz – Kamil Grabara. 18 latek miał okazję posłuchać o bitcoinie. Doktor reprezentacji – Maciej Goch zaprezentował Kamilowi atuty inwestycji w bitcoina, pokazując mu największą, polską giełdę kryptowalutową. Gocha przedstawił swoje stanowisko w kwestii inwestowania w bitcoina, mówiąc prowadzącemu:

- Wszyscy mówią, że to jest bańka, uważam, że to nie jest prawda. Natomiast, uważam, że jest to niestety taka inwestycja, która jest bardzo dużego ryzyka i należy traktować to jako…

Prowadzący dokończył zdanie:

- Delikatną zabawę.

Na co doktor dodał:

- My zawsze sobie mówimy: Ile jesteś w stanie przegrać, stracić, że traktujesz to jako stracone pieniądze. Jeżeli na tym zyskasz dużo, to super.

Maciej Gocha podsumował, że inwestycja w bitcoin według niego ma sens.

 

Radzimy, jednak nie sugerować się do końca radami środowiska medycznego w kwestii kryptowalut. Naczuczeni doświadczeniem dermatologa-specjalisty, zachowajmy trzeźwy umysł.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk