• Odbierz prezent
Bitcoin coraz bliżej poziomu kluczowego wsparcia technicznego. Dojdzie do zmiany układu sił na rynku?

Trójfalowe wzrosty ceny Bitcoina do polskiego złotego obserwowane w ciągu kilku ostatnich dni zostały zakończone na poziomie 43 050 PLN i same w sobie nie zaprowadzą nas jeszcze na nowe szczyty, a nawet nie w pobliże poziomu kluczowego oporu technicznego na 47 403 PLN. Wzrosty te miały charakter korekcyjny i zostały zanegowane przez uczestników rynku, co zakończyło się gwałtownymi spadkami.

Nie można powiedzieć,

że strona popytowa już rzuciła ręcznikiem, gdyż nadal dzielnie broni dostępu do niższych poziomów cenowych, a szczególnie nie pozwala jeszcze na test kluczowego poziomu wsparcia technicznego zlokalizowanego na poziomie 37 493 PLN.

Zapowiada się zatem ciekawy weekend na rynkach kryptowalut,

podczas którego może dojść do zmiany układu sił na rynku. Jeżeli jesteś zainteresowany możliwymi konsekwencjami takiej sytuacji, to zapraszamy do zapoznania się z pełną analizą video, do której link znajduje się poniżej.

wykres kursu Bitcoina do polskiego złotego (PLN)

Wykres kursu Bitcoina (BTC) do polskiego złotego (PLN).

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk