• Odbierz prezent
Bitcoin (BTC) systematycznie w górę! Binance Coin (BNB) dynamicznie zwyżkuje, spadki Ripple (XRP) i konsolidacja Ethereum (ETH). Ile kosztują teraz te kryptowaluty?

Sprawdźmy, jak popularne na świecie kryptowaluty zmieniły swój kurs podczas ostatnich kilkunastu godzin. W naszej analizie zajmiemy się kursami Bitcoina (BTC/USD), Ethereum (ETH/USD), Ripple (XRP/USD) oraz Binance Coina (BNB/USD).

Kurs Bitcoina (BTC/USD)

wykres kursu Bitcoina (BTC) do dolara USD

Wykres Bitcoina do kursu dolara USD.

Na kursie Bitcoina (BTC) tworzy nam się już piąta z rzędu godzinna świeczka wzrostowa. Spoglądając  jednak na kurs BTC/USD z szerszej perspektywy: znajdujemy się w konsolidacji. Aktualnie za jednego Bitcoina zapłacimy 10785 dolarów USD.

Kurs Ethereum (ETH/USD)

wykres kursu Ethereum (ETH) do dolara USD

Wykres Ethereum do kursu dolara USD.

Ethereum (ETH) po chwilowym zwyżkowaniu wraz z kursem Bitcoina (BTC) wszedł w stan konsolidacji. Widzimy na tym przykładzie, iż wzrosty największej kryptowaluty były impulsem do pójścia w górę Ethereum, lecz owo zwyżkowanie nie zostało utrzymane. Aktualna cena Ethereum to 176 dolarów USD.

Kurs Ripple (XRP/USD)

wykres kursu Ripple (XRP) do dolara USD

Wykres XRP do kursu dolara USD.

XRP w ciągu kilku ostatnich godzin mocno poszło w dół, odreagowując tym samym wcześniej osiągnięte wzrosty. Waluta Ripple trochę uniezależniła się więc w tym momencie od ruchu Bitcoina (BTC). Aktualny kurs XRP to 0,25599 dolara USD.

Kurs Binance Coina (BNB/USD)

wykres kursu Binance Coina do dolara USD

Wykres Binance Coina do kursu dolara USD.

Binance Coin (BNB) zareagował bardzo mocno na delikatny impuls wzrostowy ze strony Bitcoina (BTC). Wczoraj w ciągu niecałych dwóch godzin cena kryptowaluty wzrosła o prawie 2 dolary. Obecnie za jednego Binance Coina zapłacimy 22,530 dolarów USD.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk