• Odbierz prezent
Bitcoin (BTC) rósł w siłę, ale nadeszła korekta spadkowa. Kursy Ethereum (ETH) i Ripple (XRP) naśladują ruchy największej kryptowaluty. Binance Coin delikatnie zwyżkuje

Sprawdźmy, jak popularne kryptowaluty zmieniły swój kurs w ciągu ostatnich godzin. W naszej analizie zajmiemy się kursami Bitcoina (BTC/USD), Ethereum (ETH/USD), Ripple (XRP/USD) oraz Binance Coina (BNB/USD).

Kurs Bitcoina (BTC/USD)

aktualny kurs Bitcoina (BTC) do kursu dolara USD

Wykres ceny Bitcoina do kursu dolara USD.

Bitcoin (BTC) w ciągu ostatnich godzin notował delikatne wzrosty, które doczekały się korekty spadkowej. Patrząc jednak z szerszej perspektywy, kurs BTC/USD znajduje się teraz w konsolidacji. Aktualnie za jednego Bitcoina zapłacimy 10560 dolarów USD.

Kurs Ethereum (ETH/USD)

aktualny kurs Ethereum (ETH) do kursu dolara USD

Wykres ceny Ethereum do kursu dolara USD.

Ethereum (ETH), podobnie jak kurs Bitcoina (BTC), wykazywało w ciągu ostatnich godzin wzrosty, które spotkały się z odreagowaniem. Zniżkowanie największej kryptowaluty doprowadziło bowiem do spadków Ethereum. Aktualna cena Ethereum to 174 dolarów USD.

Kurs Ripple (XRP/USD)

aktualny kurs Ripple (XRP) do kursu dolara USD

Wykres ceny XRP do kursu dolara USD.

XRP przez kilka ostatnich godzin znajdowało się w konsolidacji, a następnie spadło mocniej od Bitcoina (BTC) oraz Ethereum (ETH). Waluta Ripple notuje w tej chwili jeden z niższych poziomów od kilku dni. Aktualny kurs XRP to 0,25762 dolara USD.

Kurs Binance Coina (BNB/USD)

aktualny kurs Binance Coina (BNB) do kursu dolara USD

Wykres ceny Binance Coina do kursu dolara USD.

Binance Coin podczas ostatnich godzin zanotował delikatne wzrosty, czym wyróżnił się na tle Bitcoina (BTC), XRP i Ethereum (ETH). Obecnie za jednego Binance Coina zapłacimy 21,822 dolarów USD.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk