• Odbierz prezent
Bitcoin (BTC) powraca do handlu wahadłowego po odrzuceniu

Cena Bitcoina (BTC) została odrzucona 7 lipca, ale nadal jest notowana wewnątrz swojego poprzedniego zakresu.

Odczyt krótkoterminowy i liczba fal dają mieszane odczyty, co prowadzi do nieokreślonego trendu.

Zakres notowania BTC

BTC podjął kolejną próbę podniesienia się 8 lipca, ale stworzył kolejny długi górny knot. Od tego czasu nieznacznie spadł, osiągając dotychczasowy poziom 32 530 USD.

Od 21 czerwca notowany jest stosunkowo blisko tego poziomu.

Wskaźniki techniczne są niezdecydowane. RSI znajduje się na linii 50, a oscylator Stochastic jest niezdecydowany, czy zrobić krzyż z byczy czy niedźwiedzi. Podobnie MACD stracił swoją siłę, ale nadal jest pozytywny.

BTC nadal notowany jest w tym samym przedziale między 31 300 a 40 550 USD. Drugim celem jest poziom oporu zniesienia Fib wynoszący 0,382.

FXMAG kryptowaluty bitcoin (btc) powraca do handlu wahadłowego po odrzuceniu wiadomości,informacje 1
Wykres BTC według TradingView

Krótszy, dwugodzinny wykres pokazuje, że BTC jest notowany na poziomie niewielkiego wsparcia 32 725 USD. Jest to poziom wsparcia zniesienia 0,5 Fib, ostatniej części ruchu w górę. Dodatkowo jest to poziomy obszar wsparcia.

Podobnie jak w przypadku dziennych ram czasowych, wskaźniki techniczne dają mieszane odczyty. MACD znajduje się na linii 0, podczas gdy RSI porusza się powyżej i poniżej 50.

Jeśli nastąpi spadek, następne wsparcie zostanie wyznaczone w okolicy 30 500 USD. Jest to poziom wsparcia zniesienia 0,786 Fib i poziomy obszar wsparcia.

FXMAG kryptowaluty bitcoin (btc) powraca do handlu wahadłowego po odrzuceniu wiadomości,informacje 2
Wykres BTC według TradingView

Liczba fal

Liczba fal jest obecnie niejasna. Niedźwiedzi scenariusz sugeruje, że BTC jest w dużej formacji 1-2/1-2, co może ostatecznie doprowadzić do dołków w pobliżu 19 000 USD.

FXMAG kryptowaluty bitcoin (btc) powraca do handlu wahadłowego po odrzuceniu wiadomości,informacje 3
Wykres BTC według TradingView

Byczy scenariusz sugeruje, że BTC notowany jest wewnątrz symetrycznego trójkąta, w ramach złożonej struktury korygującej. Mogłoby to doprowadzić do ponownego przetestowania górnego zakresu.

Ze względu na to, że obie liczby są technicznie poprawne a odczyty ze wskaźników technicznych są mieszane, aktualna liczba fal jest nieco niejednoznaczna.

FXMAG kryptowaluty bitcoin (btc) powraca do handlu wahadłowego po odrzuceniu wiadomości,informacje 4
Wykres BTC według TradingView

Aby uzyskać najnowszą analizę Bitcoin (BTC) Beincrypto, kliknij tutaj

BeInCrypto Polska - Bitcoin (BTC) powraca do handlu wahadłowego po odrzuceniu


Beincrypto

BeInCrypto - to strona internetowa, która skupia się na technice kryptograficznej, prywatności, fintech, internecie i wielu innych zagadnieniach. Głównym celem strony jest wprowadzenie większej transparentności w przemyśle skalanym nieszczerymi treściami, nieoznaczonymi artykułami sponsorowanymi i płatnymi newsami udającymi obiektywne dziennikarstwo.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk