• Odbierz prezent
Bitcoin (BTC) - podaż skutecznie tłumi zapędy wzrostowe popytu na największą kryptowalutę

Nadchodzący weekend na rynkach Bitcoina zapowiada się bardzo intensywnie, a to za sprawą ciekawej sytuacji technicznej kursu BTC/PLN. Kolejna próba zapędów terytorialnych byków zakończyła się niepowodzeniem tuż po dotarciu kursu BTC/PLN w pobliże istotnego poziomu oporu technicznego zlokalizowanego na 34 628 PLN.

Strona podażowa broniła możliwości wybicia tego poziomu

i skutecznie wykorzystała nadarzającą się okazję, by sprzedać Bitcoina po atrakcyjniejszej cenie. Kurs dynamicznie zanurkował w kierunku krótkoterminowej linii trendu wzrostowego i obecnie testuje poziom 31 122 PLN.

Podaż skutecznie tłumi zapędy wzrostowe popytu na Bitcoin! - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Jeżeli chcesz poznać możliwe scenariusze rynkowe na nadchodzący weekend, zapraszam do pełnego zapoznania się z analizą video pary BTC/PLN dostępną w linku poniżej.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk