• Odbierz prezent
xtb konferencja bitcoin kryptowaluty szczepan bentyn
Z artykułu dowiesz się:

- Kiedy odbędzie się całodniowa konferencja XTB

- Jaka będzie agenda spotkania i tematy wykładów

Kryptowaluty to dynamicznie rozwijający się rynek. Świadczyć o tym może chociażby fakt wprowadzenia Bitcoina jako oficjalnego środka płatniczego w kolejnych krajach, czy też zakup różnych dóbr, nawet nieruchomości za pomocą kryptowaluty. Na czym polega fenomen kryptowalut? Czy to bańka spekulacyjna czy nowa era pieniądza?

 

Podczas całodniowej konferencji organizowanej przez X-Trade Brokers DM S.A. z największymi specjalistami z całej Polski poznasz argumenty 10 ekspertów, zarówno sceptyków, jak i entuzjastów kryptowalutowej rewolucji. Jednym z prelegentów będzie redaktor naczelny FXMAG - Dawid Augustyn.

 

Kiedy i gdzie?

Całodniowa, bezpłatna Konferencja odbędzie się w piątek 6 października o godz. 9:30 i będzie miała charakter Konferencji Online, z wykorzystaniem technologii live streaming, dzięki czemu, będziesz mógł wziąć w niej udział na żywo z dowolnego miejsca.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Konferencja podzielona będzie na 3 poziomy zaawansowania, a na jej zakończenie odbędzie się debata.

 

Podczas konferencji dowiesz się:

  • Czym jest technologia blockchain i jak wpłynie na nasze życie?
  • Czy Bitcoin to wciąż okazja inwestycyjna czy bańka spekulacyjna?
  • W jakie ICO warto inwestować?
  • Jakie altcoiny mają największą szansę na sukces i dlaczego?
  • Jakie inne okazje rynkowe stworzył boom na kryptowaluty?

 

Sprawdź szczegółowy harmonogram

 

Eksperci

Prof. Krzysztof Piech, Trader 21, Julian Zawistowski, Filip Pawczyński, dr Przemysław Kwiecień, Lech Wilczyński, Dawid Augustyn, Szczepan Bentyn, Kacper Wikieł, Albert Rokicki

 

 

Dlaczego warto?

To największe tego typu wydarzenie w tym roku. Podczas konferencji 10 cenionych specjalistów przedstawi swój pogląd na rynek kryptowalut, dzięki czemu całkowicie bezpłatnie otrzymasz specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii i inwestycji w kryptowaluty. Konferencję wieńczyć będzie debata, podczas której będą ścierać się opinie zarówno zwolenników jak i sceptyków.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk