• Sklep
  • Odbierz prezent
Bit Evil S.A. podpisuje umowę z Microsoft Corporation

Zarząd Bit Evil S.A. poinformował o podpisaniu umowy o zachowaniu poufności z Microsoft Corporation. Ma to otworzyć, jak napisano w raporcie 6/2017:

„możliwość rozpoczęcia w niedługim czasie negocjacji dotyczących podjęcia współpracy przy wzajemnym wykorzystywaniu narzędzi informatycznych stron w celu rozwoju produktów Emitenta i Microsoft Corporation na rynku międzynarodowym”.

W ramach umowy, strony zobowiązały się zachować w tajemnicy informacje oznaczone jako poufne.

W raporcie nie podano jednak jak podpisanie tej umowy ma się do przepisów Rozporządzenia MAR, traktujących o obowiązku publikacji informacji poufnych.

„Zarząd Emitenta przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż podejmowane działania dotyczą rozwoju Spółki i będą miały wpływ na osiągane wyniki finansowe Emitenta, wpisują się również w strategię rozwoju Emitenta” - podano w raporcie.

Bit Evil to spółka zajmująca się marketingiem. Stworzyła m.in. platformę EraCoin, w której użytkownicy mogą uzyskać rabaty na różnego rodzaju produkty oraz zdobywać punkty zwane EraCoinami. Akcje Bit Evil notowane są w Alternatywnym Systemie Obrotu NewConnect.

 

źródło grafiki głównej: pixabay.com


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk