• Odbierz prezent
Biomed Lublin- kiedy skończy się masakra?

Ciężkie chwile przeżywają inwestorzy, którzy uwierzyli w niekończącą się hossę na akcjach spółki Biomed Lublin. Sprawdźmy kiedy mogą liczyć na chwilę oddechu.

Biomed Lublin- sytuacja ogólna

Po wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce bardzo mocno zaczął rosnąc sektor biomedyczny. Jednym z liderów wzrostów była spółka Biomed Lublin. Szaleńcze wzrosty trwały od połowy marca, aż do początku sierpnia 2020 roku. Wywindowały one kurs od 0,55 zł w tracie paniki na rynkach finansowych do 32,80 zł w szczycie euforii. Niestety, jak to zwykle w takich maniach bywa, nie wszyscy inwestorzy potrafili powiedzieć przysłowiowe pass i zrealizować zysk. Ci, którzy utknęli w marzeniach o złotych górach, przeżywają obecnie trudne chwile.

Analiza techniczna na spółce Biomed Lublin

Wciąż nie jest wykluczone, że drastyczne spadki są jedynie korektą przed kolejną falą wzrostową. W tym kontekście warto obserwować, jak zachowa się kurs spółki Biomed Lublin w rejonie równości fal spadkowych, czyli w okolicach 9 zł. Ostatnią deską ratunku powinno być wsparcie utworzone na bazie szczytów z kwietnia i czerwca, rozciągające się między 6,45 zł, a 8,45 zł.

 Wykres: Kurs akcji spółki Biomed Lublin (1 rok)

Wykres: Kurs akcji spółki Biomed Lublin (1 rok)


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk