• Odbierz prezent
Biomed Lublin- dostawca adrenaliny z GPW. Czy to już koniec bolesnych spadków na spółce z sektora biomedycznego?

Trwa rollercoaster na kursie spółki Biomed Lublin. Wczoraj udało nam się trafnie określić potencjalne dno, dlatego idąc za ciosem, spróbujmy przeanalizować jak może się kształtować cena w przyszłości.

Biomed Lublin- raj dla daytraderów

Dzienna zmienność na poziomie 20-30 procent, potrafiłaby powalić na łopatki nawet największego twardziela. Jednak jest to równocześnie gigantyczna okazja na „szybki deal”. Biomed Lublin oferuje to, o czym śnią daytraderzy, czyli spekulanci otwierający i zamykający pozycje tego samego dnia. Sporym utrudnienie jest jednak brak możliwości grania na spadki. W takiej sytuacji nasze pole manewru ograniczone jest do zlokalizowania dobrego momentu wejścia, a następnie punktu ewakuacji.

Tylko jasny plan pozwoli opanować emocje na spółce Biomed Lublin

We wczorajszym wpisie przedstawiłem potencjalne miejsca na odbicie kursu Biomed Lublin. Jak się okazało, rynek pokazał niezwykłą precyzję. Jest to dla nas jasny komunikat, iż należy podchodzić do spółki bardzo technicznie. Patrząc na wykres, wciąż istnieje możliwość wyrysowania fenomenalnego scenariusza z punktu widzenia rynkowych byków. Chodzi oczywiście o korektę prostą, która utworzyłaby nam formację flagi. Gdyby ten setup miał wypalić, to przed nami kolejna fala bardzo silnych wzrostów, które mogłyby doprowadzić kurs nawet w okolice 40 zł.

Wykres: Biomed Lublin (platforma Tradingview) 

Wykres: Biomed Lublin (platforma Tradingview)

Biomed Lublin- nie tak prędko z tymi wzrostami

Nie popadajmy jednak zbyt szybko w euforię. Trzeba sobie jasno powiedzieć, iż póki co, sytuacja jest bardzo trudna, a dalsza zniżka nie jest wykluczona. Bardzo rzadko dochodzi do odbicia w kształcie litery V po tak mocnym trendzie spadkowym. Możemy się więc spodziewać retestu dna z okolic 9 zł i to właśnie wynik tej konfrontacji, będzie kluczowy dla dalszych losów kursu spółki Biomed Lublin.


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk