• Odbierz prezent
Biomed Lublin- czy to koniec korekty spadkowej i czas zakupów?

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Biomed Lublin jest pierwszą firmą na świecie, która opracowała skuteczny lek przeciwko koronawirusowi. W pierwszej reakcji kurs akcji oszalał, natomiast w następnym etapie obserwujemy schłodzenie nastrojów. Zastanówmy się jakie mogą być dalsze losy notowań jednej z najciekawszych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Sytuacja na spółce Biomed Lublin

Oczywiście nie jest to regułą, jednak bardzo często mamy na rynku do czynienia z korektą prostą. Przełamanie równości fal, daje nam do zrozumienia, iż może to być nowy impuls. Tak właśnie było wczoraj na spółce Biomed Lublin. Po wybiciu równości fal wzrostowych, kurs wystrzelił bardzo dynamicznie ku górze.

Wykres 1: Kurs spółki Biomed Lublin (1 miesiąc) 

Wykres 1: Kurs spółki Biomed Lublin (1 miesiąc)

Skąd wiemy, że taka metoda pomiarowa ma sens na spółce Biomed Lublin? O tym bardzo jasno poinformował nas rynek, kończąc potężne spadki z ogromną precyzją.

Wykres 2: Kurs spółki Biomed Lublin (5 miesięcy) 

Wykres 2: Kurs spółki Biomed Lublin (5 miesięcy)

Jeżeli coś się sprawdza, to warto z tego korzystać, dlatego sprawdźmy jak prezentuje się ruch korekcyjny na spółce Biomed Lublin, rozpoczęty wczoraj po wyznaczeniu euforycznego szczytu.

 Wykres 3: Kurs spółki Biomed Lublin (3 dni)

Wykres 3: Kurs spółki Biomed Lublin (3 dni)

Jeżeli schemat miałby się powtórzyć, to ciekawym miejscem, w którym warto obserwować spółkę Biomed Lublin są rejony z okolic 17 zł.


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk