• Odbierz prezent
BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.: Realizacja dostaw w ramach porozumienia o współpracy handlowej na rynku nautycznym z firmą Nautica Gabbiano Srl z Włoch. (2021-03-30 11:17)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr15/2021
Data sporządzenia: 2021-03-30
Skrócona nazwa emitenta
BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.
Temat
Realizacja dostaw w ramach porozumienia o współpracy handlowej na rynku nautycznym z firmą Nautica Gabbiano Srl z Włoch.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BIOMASS ENERGY PROJECT S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż zrealizował kolejną partię dostaw sprzętu nautycznego w ramach podpisanej umowy o współpracy handlowej z firmą Nautica Gabbiano Srl z siedzibą w Pescara, Włochy . O umowie tej informowaliśmy w raporcie ESPI nr 67/2020 z dnia 29.12.2020r
W ramach niniejszego porozumienia Strony postanowiły rozpocząć współpracę handlową na rynku nautycznym , w szczególności dotyczącą dostaw jednostek pływających - łodzi motorowych i racingowych z napędami spalinowymi , hybrydowymi: spalinowo-elektrycznymi oraz elektrycznymi , a także skuterów wodnych z napędami elektrycznymi , hybrydowymi i spalinowymi . W ramach umowy dostarczane będzie również niezbędne oprzyrządowanie nautyczne. Dostawcą produktów nautycznych jest Biomass Energy Project S.A., a Odbiorcą i autoryzowanym dealerem: Nautica Gabbiano Srl.
Biomass Energy Project S.A. przyjmując rolę dostawcy odpowiedzialny jest za płynną dostawę jednostek pływających i osprzętu nautycznego. Nautica Gabbiano Srl jest odpowiedzialny za sprzedaż bezpośrednią ( B2C ). Przewidywane obroty dotyczące sprzedaży na rynku nautycznym mają w ujęciu rocznym osiągnąć kilka milionów euro.
W ramach pierwszej dostawy Biomass Energy Project S.A dostarczył łodzie motorowe i osprzęt do ich produkcji o wartości ok. 700.000 Euro. W aktualnej dostawie jej przedmiotem jest osprzęt i wyposażenie do produkcji łodzi o wartości ok. 850.000 Euro .
Firma Nautica Gabbiano Srl jest uznanym podmiotem na włoskim i europejskim rynku produktów nautycznych. Została założone w 1985 roku w Pescarze. Nautica Gabbiano w ciągu ostatnich 15 lat stała się prawdziwym potentatem na rynku żeglarskim i łodzi motorowych. Do tej pory posiadają ponad 200 miejsc do cumowania z dwoma biurami operacyjnymi. Nautica Gabbiano otoczyła się najlepszymi krajowymi i międzynarodowymi markami oraz akcesoriami żeglarskimi.
Nautica Gabbiano zajmuje się sprzedażą i obsługą łodzi, silników i nart i skuterów wodnych w różnych konfiguracjach do sportu ,wędkowania lub pływania łódką rekreacyjną.
Firma wyposażona jest w magazyn na rzece na południe od Pescary, mogący pomieścić 200 łodzi o długości do 12 metrów z możliwością zaopatrzenia ich w wodę i prąd.
Nautica Gabbiano reprezentuje marki SEADOO, SELVA MARINE, SUZUKI w zakresie łodzi, skuterów i nart wodnych.
Jest także uznana przez ministerstwo jako agencja ds. Odnawiania certyfikatów bezpieczeństwa sprzętu pływającego oraz wydawania atestów CE - itp.
W ramach punktów serwisowych Nautica Gabbiano oferuje oficjalną pomoc techniczną i mechaniczną dla silników Seatek, Nanni Diesel, Selva, Torquedo, Suzuki, Tohatsu. Sa również wykwalifikowanym centrum serwisowo-naprawczym wszystkich typów łodzi. oraz silniki eb / ebf z silnikami Mercruiser i Volvo Penta.


MESSAGE (ENGLISH VERSION)

BIOMASS ENERGY PROJECT SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.Usługi inne (uin)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
85-312Bydgoszcz
(kod pocztowy)(miejscowość)
Szubińska75-77
(ulica)(numer)
+48 693617707+48 693617707
(telefon)(fax)
ir@bep-sa.plwww.bep-sa.pl
(e-mail)(www)
5542907667340919180
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-03-30Jerzy DrożniewskiPrezes Zarządu
2021-03-30Krzysztof ArkuszewskiWiceprezes Zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk