• Odbierz prezent
Binance Lending - największa giełda kryptowalut oferuje do 15% zysku rocznie

Czołowa giełda kryptowalut pod względem wolumenu handlowego, jaką jest Binance, zapowiedziała w poniedziałek 26 sierpnia wprowadzenie platformy Binance Lending. Umożliwi ona użytkownikom giełdy wypożyczenie ich środków w kryptowalutach w zamian za odsetki, których wysokość będzie sięgać nawet 15% rocznie.

 

Platforma Binance Lending pozwoli na wypożyczenie środków w Tetherze (USDT), Ethereum Classic (ETC) oraz Binance Coinie (BNB) ze sztywnym okresem zapadalności wynoszącym 14 dni. Roczna stopa zwrotu z odsetek została ustalona na poziomie 15% dla BNB, 10% dla USDT oraz 7% dla ETC. Minimalna kwota subskrypcji to 1 lot, który został ustalony na 10 BNB, 1 ETC oraz 100 USDT. Górna granica subskrypcji to 500 BNB, 1 mln USDT oraz 1000 ETC. Subskrypcja będzie możliwa aż do osiągnięcia maksymalnej kwoty, określonej na 200 tys. BNB, 10 mln USDT oraz 20 tys. ETC.

Możliwość dokonania subskrypcji zostanie udostępniona w środę 28 sierpnia.

 

Binance Lending to kolejny produkt w ofercie czołowej giełdy - 11 lipca Binance uruchomiła publiczną wersję swojej platformy w wersji 2.0, która umożliwiła zawieranie pozycji z dźwignią 3:1, zarówno długich, jak i krótkich. W przypadku lewarowanych pozycji z BNB roczne odsetki wyniosą 109%.

Binance planuje jeszcze w tym roku uruchomienie konkurencyjnej dla BitMEX platformy dla kontraktów terminowych futures na BTC, która zapewni możliwość otwierania pozycji z dźwignią o maksymalnym poziomie 20:1.

Czytaj także: Giełda Binance wprowadzi kontrakty futures na bitcoina (BTC) z wysokim lewarem

Binance, najwieksza giełda kryptowalut pod względem wolumenu handlowego, planuje rozszerzenie swojej oferty o kontrakty terminowe futures na bitcoina (BTC) z maksymalną dźwignią finansową na poziomie 20:1. Tym samym Binance stanie się poważnym konkurentem dla wiodącej na rynku platformy BitMEX.   .. Czytaj
Giełda Binance wprowadzi kontrakty futures na bitcoina (BTC) z wysokim lewarem

 


Darek Dziduch

Redaktor portalu FXMAG, prowadzący programy "Kurs bitcoina od zera", czy satyryczno-edukacyjny "Spółki czy spod lady". Edukuje w zakresie kryptowalut, promuje inwestycje ESG i śledzi nadużycia na rynkach finansowych. Zainteresowania rynkowe łączy z wiedzą z zakresu psychologii inwestowania, którą przemyca do swoich tekstów i nagrań

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk